Tag Archives: RS

Nové Audi TT RS “Plus” odhaleno

340 koní zjevně nebylo dost, takže inženýři Audi rozhodli, že náš apetit Velké Kočky je třeba uspokojit s přidáním více koňských sil a jak po léta Jeremy nemilosrdně prosazuje, více je vždy lépe. Takže, nějací chlapi s velkými mozky a s ještě většími vousy, zvýšili obrátky. 2.5l přeplňovaný, 5 -válcový motor, dostal 360 koní a 465Nm točivého momentu - to je o 15Nm více než dříve.

Číst více

Porsche 911 GT3 RS 4.0

Tak toto je konec limitované edice run-out speciálů 997 řady Porsche 911. A stejně jako spousta run-out speciálů, má spoilery a pruhy. A i když by mohlo mít ty nejšílenější spoilery a nejzářivější pruhy, které jste kdy viděli, není tomu tak. Místo toho je to všechno o motoru. O čem se bavíme? Více v článku...

Číst více

Renault Megane RS265 Trophy

Na začátek hned vypustíme nějaké odvážné tvrzení. Tento Renault Throphy je vůbec nejrychlejší Renault, jaký kdy jezdil po našich silnicích. A v ten den, když jsme se v něm projeli, se stal i nejrychlejším autem s předním náhonem na Nürburgringu, s časem 8 minut, přesněji 7.97 minuty. Pokud jste unavený, z toho jak vás neustále na závodních okruzích někdo předjíždí, zvažte ho. Tenhle Renault za 750 tisíc, měl lepší čas než Viper GTS, Diablo SV a KTM X-Bow.

Číst více

Jaguar XKR-S

Dlouho očekávané a hlučně přicházející překvapení. Klasicky klidný Jaguár XKR – ne tak docela, ale vždy kultivovaný. Vylepšený typ XKR-S je kašlající, funící a benzín žeroucí blázen, který vraždí holýma rukama, s veškerou jemností v knihovně šťastného, spoušť páchajícího chlápka s motorovou pilou.

Číst více

Nový Beetle RS

Máme zde první upravenou verzi nového VW brouka od VW Vortex. Bylo vyzdobené v barvách Porsche 911 GT3 RS. Ti z vás, kteří mají smysl pro historii, můžete potvrdit, že se jedná jen o drahou vizualizaci Porsche 911. Jeremy to nakonec také přiznal.

Číst více

Škoda Fabia vRS 2000

Jedná o jednorázový koncept, který byl představen v Rakousku na 30 setkání Worthersee. Koncept vozu obsahuje čtyři plnohodnotná sedadla a žádnou střechu.

Číst více

Porsche 911 GT3 RS 4.0

Omluvte naší vnitřní cyniku, ale Porsche právě vydalo další limitovanou edici 911, která křičí - jsem speciální. Ale spojením řad 911 GTS, 911 Speedster, 911 Sport Clasic a 911 GT2 RS, opravdu vzniká speciální 911 GT3 RS 4.0.

Číst více

Ford Focus RS Black Racing Edition

Není pochyb o tom, že by bylo zapotřebí hbitého doteku ruky průvodce. V našem testu, byl RS500 s 350 koňmi shledán jako pěkný uličník a přídavek s extra 64 koňmi? No, nejsme si tak jisti, že to je dobrý nápad ...

Číst více

Škoda Fabia vRS

Top Gear redakce opět přichystala rozsáhlou recenzi. Tentokrát se projeli ve Škodě Fabii vRS a nazvali to extrémní jízda. Projeli se jak po klikatých silnicích, tak i na rovince. A co nám k tomu řekli? Jak si vedla Fabie vRS? To se dozvíte v článku...

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner