Tag Archives: Honda

Honda Brio – první jízda

Pokud jste sledovali vynikající slavnostní Indický speciál Top Gearu, naučili jste se dvě důležité věci. Zaprvé, nikdy si neobjednávejte oběd od Jeremyho Clarksona.

Číst více

Nová Honda NSX GT

Mnoho let se o něm mluvilo, byla to první volba superauta Ayrtona Senny a konečně je opět mezi námi. Vítej zpět NSX...více v článku..

Číst více

Honda Civic Type R Mugen

Pro všechny fanoušky Honda Civic, je tato edice určitě modlou. Toto auto určitě stojí za zmínku a jistě všichni souhlasí, že si zde zaslouží své místo.

Číst více

Honda CR-Z 1.5i V-TEC

Top Gear redakce přichystala kratičký článek o Hondě CRZ. Přečtěte si jaká byla cesta za zkouškou a jaké bylo auto samotné, nebo se jen pokochejte vzhledem, který sahá do snad ne moc vzdálené budoucnosti hybridních aut.

Číst více

Honda CR-Z Mugen

Eco motoristka se právě stala více svůdnější. Nebo méně? Ať tak či onak, Mugen se pustil do ladění Hondy CR-Z. Je to jednorázový prototyp Honda tunerů. A my upřímně doufáme, že se dostane do výroby.

Číst více

Japonsko zastavilo výrobu

Díky vlivům obrovského zemětřesení a vlně tsunami se v Japonsku zastavila výroba téměř všech automobilek. Některé zasáhla vlna tsunami, jiné zase zemětřesení a ty zbylé..

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner