Tag Archives: Volkswagen

První jízda: VW Golf R .. na ledě

První Top Gear test nového Golfu R, který je dosud nejvýkonnějším Golfem všech dob. Test na zamrzlém jezeře ve Švédsku. Co je to? Nejrychlejší a nejvýkonnější Golf všech dob, to je on. Řada R se začala vyrábět roku 2002, kdy Golf dostal šestiválcový motor R32 a od té doby se jeho výkony jen zvedaly. Nyní…
Číst více

První jízda: nový VW Golf GTI

Takže – je to stále jediné auto, které člověk v životě potřebuje? To zjistí Jason Barlow… Jak daleko tentokrát VW hodil kostkami? Od průkopnického svižného originálu ze sedmdesátých let po nateklou boubelku z let devadesátých, je GTI dostupné auto pro všechny, které se muselo vrátit ke svým kořenům, než mohl přijít comeback. Především pátá generace z roku 2004…
Číst více

Letecký den s Touaregem pro Dakar

Na chvíli je uvnitř speciálu VW Touareg úplný klid. Řidič, Dieter Depping, ubral plyn, projev motoru se omezil na dieselové předení, a já čelním sklem nevidím nic, než modré nebe. Výhledem pluje načechraný oblak, v dálce se ztrácí stopy páry. Všechno to působí nečekaně poklidně, když vezmu v úvahu že jsme jeden a půl metru nad zemí...více v článku..

Číst více

Volkswagen Eos 1.4 TSI SE

Tohle jsou pro Volkswagen zmatené časy. Eos, kupé kabriolet založený na Golfu, prodělal vylepšení vzhledu, aby ladil se zbytkem rodiny, právě když VW oznámilo, že má v plánu začít stavět Golf Kabriolet. Zajisté nějaká chyba, ne? Nicméně je zde a Top Gear redakce nám připravila lehkou recenzi...více v článku.

Číst více

Volkswagen Up

Jistě si vzpomínáte na teorie okolo nové Škody Mini. Ukázalo se, že se z prvotního nápadu, tedy z VW UP, se neustoupilo a že se vskutku po celou dobu jednalo o Volkswagen a ne Škodu..Podívejte se, jak tedy nový Volskwagen Up vypadá.

Číst více

Hammondova ikona: MK1 Golf GTI

Nemůžu se dočkat bičování jeho malého zadku a nakonec vrácení jej zpět namaděru. Takže jsem se rozhodl co nejvíce zatlačit v zatáčkách, trochu sešlápnout brzdový pedál, trochu víc zatočit a ejhle, vrhá se dopředu a zatáčí na třech kolech.....více o jednom z oblíbených vozů Richarda, najdete v článku.

Číst více

VW Race Touareg 3

Volkswagen není v F1, nejezdí rallye nebo Le Mans, ale vyniká v rallye Dakar a tímto vozem to chce běžným lidem říct. Tenhle Touareg je mechanickým duplikátem s lepšími sedačkami a stereem...ale stál by opravdu za to? To se dozvíte v celém článku..

Číst více

Clarkson a Volkswagen Beetle

Jeremy se rozpovídal o Volkswagenu Beetle. Co si o něm myslí? Koupil by si jeden, nebo by do něj ani za nic nevstoupil? To vše si přečtěte v celém článku...

Číst více

Nový Beetle RS

Máme zde první upravenou verzi nového VW brouka od VW Vortex. Bylo vyzdobené v barvách Porsche 911 GT3 RS. Ti z vás, kteří mají smysl pro historii, můžete potvrdit, že se jedná jen o drahou vizualizaci Porsche 911. Jeremy to nakonec také přiznal.

Číst více

TG Awards 2010 – Hot Hatch of the Year

Existuje snad nějaký lepší způsob, jak vyzkoušet nejžhavější VW Golf, než pěknou školou smyku na vrstvě rozbředlého sněhu? Na nic jiného jsme nepřišli, a tak jsme ho vzali na letiště po sněhové vánici. Bylo to naprosto šílené…

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner