Tag Archives: Alfa Romeo

První jízda Alfou Giulietta QV

Quadrifoglio Verde. Žádná sýrová pizza, ale úderník mezi hot hatch. Co je tahle neprůbojně pojmenovaná věc? Giulietta  je obdobou Golfu GTI od Alfy Romeo. Hot hatch s odznakem odkazujícím na kulturní dědictví. Pro rok 2014 bylo auto vylepšeno o nový, na míru vyrobený motor a pár změn interiéru, jako volant ve tvaru člunu nebo pohodlnější…
Číst více

Vylazená Alfa 8C Spider na 600 koní

Je tohle to nejvýkonnější umělecké dílo na světě? My si to rozhodně myslíme… Je to jedno z nejpomalejších aut na naší trati. Ale zároveň je to také to nejlépe vypadající auto na světě. Je hrozné a velkolepé v jedné naprosto neslučitelné kombinaci. Mluvím o Alfa 8C.

Číst více

Alfa Romeo Zagato TZ3 Stradale

Tato nová Zagato byla vyrobena na počest stého výročí. Vyrobeno jich bylo pouze 10 a první kousek už je prodán. Takže si rychle zaberte jednoho z těch devíti kříženců a užijte si tu krásu.

Číst více

Top Gear Hot Hatch list

Jelikož koňská síla stále stoupá směrem na sever, vzniká otázka jaké bude opatření pro nejnovější úrodu nejžhavějších hatchbacků? A kde skončí to šílenství?

Číst více

Alfa Romeo Giulietta 1.4 Recenze

Alfa Romeo Giulietta je mnohem lepší auto než 147. To sice není zrovna velký objev, vzhledem k tomu, že 147 už je na trhu víc jak deset let a dlouho se ji snažili porazit mladší a svižnější konkurenti, takže tady je ten větší důvod....

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner