Tag Archives: Range Rover

Jeremy o Range Roveru

Nikto nie je viac kvalifikovaný komentovať nový Range Rover, ako ja. Vlastním starý model, ako takmer všetci moji priatelia. Bol som na party minulý víkend a vonku na parkovisku bolo zaparkovaných 27 áut. Každé jedno z nich bol Range Rover. Taký istý príbeh sa opakuje aj v práci. Keď ideme natáčať, objednáme si kameramanov a zvukové vybavenie až po…
Číst více

Mercedes G-Class vs Range TDV8s

G-Class během své kariéry zažil službu u 63 armád a Mercedes musel NATO slíbit, že bude pokračovat na vývoji G-Class, alespoň do roku 2025. Podařilo se jim teda vytvořit off-road, který stojí za to? Nebo je Range Rover převálcoval? To se dozvíte v rozsáhlém testu, který pro nás udělala redakce Top Gear.

Číst více

Nový RR Evoque: první jízda

První jízda Top Gearu v novém Range Rover Evoque. Přečtěte si dojmy a zjistěte jestli je tak dobré jak si o něm všichni myslí. Může nový malý Range Rover potrápit BMW X3 nebo Audi Q5?

Číst více

Představení Range Rover Evoque

Podívejte se na představení Range Rover Evoque, pro které se stala tváří i Victoria Beckham. Galerie obsahuje fotky z oficiálního představení Evoque, ale i galerii fotek jak dvoudvéřového, tak i čtyřdvéřového Evoque.

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner