Tag Archives: Nissan

Nissan GT-R „Track-Pack“ odhalen

Dovolte nám vás pohostit s vědecky znepokojujícími a prokázanými fakty o GT-R. Jak bylo dokázáno Jeremym, Nissan dokáže v závodu na rovince rozdrtit Jaguar XKR-S. Nepoužívá vnitřní spalování v tradičním smyslu mít motor, protože má pod kapotou atomovou bombu a jeho fenomenální přilnavost je celkově schopna odtrhnout člověku tvář....více v článku...

Číst více

Je tohle nejděsivější policejní auto?

Podle nás bylo právě vyrobeno nejděsivější policejní auto všech dob. Znalcům závodních her Need for Speed, se bude toto auto zdát povědomé. Nemůžeme říci, že se výrobce nechal inspirovat, ale jistá podoba by zde byla....Více v článku...

Číst více

Nissan 370Z GT

Je tu čas na zábavu s Nissanem. Automobilka totiž oslavuje úspěch v GT Racing a 40 letý úspěch ve Velké Británii. Díky těmto faktům vzniká speciální edice GT, která je zaměřena na vysokorychlostní nadšence.

Číst více

Prozkoumejte rodokmen GT-R

Je rychlejší než mnohem dražší auta a stále je nedoceněný. Například XKR-S stojí 2 700 000 Kč, GT-R stojí jen 750 000 Kč, což znamená. že Jeremy je z toho poněkud nejistý. K oslavě tak hloupého stroje, jako je XKR-S, jsme vystopovali historii GT-R a to z dopisů mezi Nissanem a jeho vynikajícím vedením. Některé z vozů, vám mohou připadat neznámě, jelikož byly určeny jen pro Japonský trh, ale přesto...my je chceme všechny!

Číst více

Escalade o 1000 koních vypráší GT-R

Zaručujeme, že video má vlastnost vás udržet ve šťastné náladě a naživu. Charakter velmi nepravděpodobného bojovníka, který bojuje proti světově proslulému GT, se vám vryje do paměti.

Číst více

Drift napříč Moskvou

Pár postarších Nissanů (200SX pick-up a Silvia), se vesele projíždějí bokem po ulicích sedmého největšího města na naší planetě.

Číst více

Japonsko zastavilo výrobu

Díky vlivům obrovského zemětřesení a vlně tsunami se v Japonsku zastavila výroba téměř všech automobilek. Některé zasáhla vlna tsunami, jiné zase zemětřesení a ty zbylé..

Číst více

Nissan GT-R

Motor GT-R 2011 je nadupaný 530 koňmi. To znamená vylepšení o 9%. Vždycky jsem si říkal, že 5% není dost na to, abyste to poznali (a ve skutečnosti se to opravdu u většiny motorů ztratí)..

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner