Tag Archives: Caterham

James May a Caterham R500

Stál jsem na sedadle, jako obvykle jsem se snažil dostat nohy do těsného prostoru a jak jsem sklouzl po sedačce, sako se mi zaseklo o opěrku hlavy a já zůstal vyset. Vylezl jsem tedy ven a snažil se znova. Tentokrát jsem měl ale postroj a i přesto jsem se nemohl dostat dovnitř a to vše díky volantu.

Číst více

Caterham 7 Super Supersport

Se Supersportem máte na silnici pocit, jako v ničem jiném, je živý. Je to nepraktický výsledek padesátiletého snažení Caterhamu, vyladit Sedmičku na nejvyšší možnou míru. Při ceně 554 tisíc korun (plus nezbytných 80.000 za montáž a 1.200 korun za nové úzké boty) vám nic nenabídne tolik zábavy.

Číst více

Caterham 7 Supersport

Tak tohle je nový Caterham 7 Supersport. Váží pouhých 520 kg, v balení se nachází 140 koní a z 0 na 100 km/h se dostane za 4,9 sekundy. Maximální rychlost se nachází u 193 km/h.

Číst více

James May o autech bez střechy

V žádném bodě tedy nemám pocit, že bych potřeboval z navigační obrazovky odeslat e-mail, nebo plně propojit můj Iphone přes bluetooth. Můj kolega na to poukázal před několika měsíci, automobily dnes trpí nadměrnými a mnohdy až nechtěnými funkcemi.

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner