Nové Audi TT RS “Plus” odhaleno

Nové Audi TT RS “Plus” odhaleno

Pokud sloupneme vrstvy zdvořilosti a komplikované infrastruktury, které jsme si kolem sebe vybudovali, tak jsme v podstatě pouze shluk neukojitelných lvů kroužících po lesní mýtině. A jediným přínosem pro naši potravu je toto, nové Audi TT RS Plus.

340 koní zjevně nebylo dost, takže inženýři Audi rozhodli, že náš apetit Velké Kočky je třeba uspokojit s přidáním více koňských sil a jak po léta Jeremy nemilosrdně prosazuje, více je vždy lépe. Takže, nějací chlapi s velkými mozky a s ještě většími vousy, zvýšili obrátky. 2.5l přeplňovaný, 5 -válcový motor, dostal 360 koní a 465Nm točivého momentu - to je o 15Nm více než dříve.

Spolu s permanentně nastaveným quattro pohonem na všechny 4 kola, což pomáhá novému RS Plus s S tronic automatickou převodovkou akcelerovat z 0-100 km/h za 4.1s (4.3s s 6stupňovou manuální). Maximální rychlostí je však limitovaná…na 280km/h. Roadster bude o desetinu pomalejší.

Je zde také vizuální stránka jeho nově nalezené síly. 19-palcové litinové kola, namalované načerno s červenými ráfky, jednolitá mřížka chladiče s vzorem síťoviny, která byla leštěná antracitem diamantu, kryty zpětných zrcátek jsou z karbonového vlákna, a aby se ujistili, že ho bude také dobře slyšet, umístili novou klapku ve výfukovém systému, která ho udělá hlučným.

Ceny pro Evropu se budou pohybovat okolo € 60,650 (1 520 000 korun) za kupé s manuální převodovkou.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner