Tag Archives: Chevrolet

Chevrolet Camaro ZL1 2012

Pokud jste čekali na Chevrolet, až dodá výkonné Camaro se svým stylem úzkých očí a ostře řezanými tvářemi, tak říkáme, že konečně můžete vydechnout. 2012 ZL1 je vše, v co jste doufali a možná ještě víc.

Číst více

Nový Shelby GT500 kabrio odhalen

V roce 1992, začal Ford vyrábět speciální vozidla (zvaná SVT) a na autosalonu v Chicagu oznámil zahájení výroby Mustangu Cobra. Nyní, o dvacet let později, tento model slaví výročí, které přináší předzvěst, že původní vozidlo půjde do švestek...více v článku...

Číst více

Nové Camaro ZL1 na Nürburgringu

Exkluzivní video, kde si nové Camaro ZL1 dává testovací jízdu na Nürburgringu, je venku. Před tím, než si to začnete spojovat s ječením ze strachu při ostatních jízdách na Nürburgringu, musíme říct, že toto není rekordy lámající jízda. Ale nebojte se. Určitě to není kontroverzní jízda.

Číst více

Corvette ZR-1 Coupe

Máte deprese? Tak to potřebujete ZR-1. Zaručeně zažene vaše chmury, zvedne vaši náladu a vykouzlí vám na tváři úsměv. Má takový pozitivní náboj, že se vám to nebude chtít věřit....

Číst více

Hennessey vs. Chevrolet Camaro Cabrio

Americká firma na kvalitní tuning, Hennessey Performance, představila svůj Chevrolet Camaro Cabrio. A co je na něm nového? Zblízka se podívali na kompresor, přidali výkon a hodně hluku.

Číst více

Hinson vs. Texas Mile

Americká společnost Hinson Motorsports se pokoušela překonat vlastní rekord na míli. Dělo se tak minulí víkend v Corvette na Texas Mile. Rekord, který se snažili překonat, byl 360 km/h a snažili se o 370. Jejich modifikovaná Corvetta měla v balení absurdních 1 738 koní. Jak to dopadlo se podívejte ve videu.

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner