Tag Archives: Renault

Recenze Renaultu Captur – extravagantní Francouz

Moji přátelé vědí, že jsem velký příznivce vozů německé provenience. Baví mne  jejich ortodoxní design, bezchybná přesnost a nepřekonatelná  výkonnost.  Občas,velmi zřídka, když je příhodná konstalace hvězd se mi však v zorném poli mihne vozidlo, které do této škatulky nepatří. Je to těžké přiznat, ale je to tak. Přestanu již ale s těmi tajemství a…
Číst více

Renault Megane RS 265 Cup

V evolučním cyklu RS je tento nový přírůstek spíše genetická modifikace, než zcela nový druh. V základu dostal upravený motor z loňské Trophy verze, což je nejrychlejší okruhový automobil s předním náhonem použitelný i na normální silnici. Dále dostal nový vzhled a vypilovaný list příplatkové výbavy.

Číst více

Hammondova ikona: Renault 5 GT Turbo

Dívám se na Renault 5 GT turbo a zjišťuju, že tento uhlazený, ale kupodivu bojovný GT Turbo je celkem malý. Náhle jsem si uvědomil, že současné generaci, něco chybí. Těšil jsem se, až do něj nasednu a projedu ho po trati. Celkem snadno jsem si přitom představil prázdné a bezvýrazné tváře mladých řidičů, kteří by na mě zírali a nechápali by co se to děje...více v čláínku...

Číst více

Renault Megane RS265 Trophy

Na začátek hned vypustíme nějaké odvážné tvrzení. Tento Renault Throphy je vůbec nejrychlejší Renault, jaký kdy jezdil po našich silnicích. A v ten den, když jsme se v něm projeli, se stal i nejrychlejším autem s předním náhonem na Nürburgringu, s časem 8 minut, přesněji 7.97 minuty. Pokud jste unavený, z toho jak vás neustále na závodních okruzích někdo předjíždí, zvažte ho. Tenhle Renault za 750 tisíc, měl lepší čas než Viper GTS, Diablo SV a KTM X-Bow.

Číst více

Top Gear Hot Hatch list

Jelikož koňská síla stále stoupá směrem na sever, vzniká otázka jaké bude opatření pro nejnovější úrodu nejžhavějších hatchbacků? A kde skončí to šílenství?

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner