Tag Archives: Jaguar

Je to tu: nový Jaguar F-type

Vzpomínáte na Jaguar C-X16? Ten úžasný kompakt sportovního auta a vášně, přesně jako v E-type? Tak máme pro Vás dobré zprávy, Jaguár se rozhodl pro jeho výrobu a dal mu jméno F-Type.

Číst více

Přichází Jaguar C-X16

Minulý měsíc nám Jaguár rozproudil krev v žilách, když zveřejnil vábné a tajemné náčrtky konceptu z podprodukce XK. No a tohle je ono. Jmenuje se Jaguar C-X16 a je úžasný. Více v článku...

Číst více

Sultan z Brunei pořádá výprodej

Přímo od samotného benzínového magnáta, Sultána z Brunei, přichází jedinečná nabídka výprodeje. Na prodej je například jeden jen ze třech kousků BMW Nazca V12s a nebo jedna ze sedmi Cizeta V16Ts. Pokud vás zajímá, jaká auta vlastní? Máme pro vás seznam...

Číst více

Jaguar XKR-S

Dlouho očekávané a hlučně přicházející překvapení. Klasicky klidný Jaguár XKR – ne tak docela, ale vždy kultivovaný. Vylepšený typ XKR-S je kašlající, funící a benzín žeroucí blázen, který vraždí holýma rukama, s veškerou jemností v knihovně šťastného, spoušť páchajícího chlápka s motorovou pilou.

Číst více

Jaguar XKR-S

Tenhle nový Jaguar XKR-S je hodně vylepšená verze legendární XKR. Vzhledem k jeho debutu příští týden na autosalónu v Ženevě, je XKR-S stále sportovní přeplňovaný V8 5.0 litrák..

Číst více

Jaguar CX75

Koncept, který jsme mohly vidět ve studiu Top Gear v epizodě S16E01. Představili nám ho James a Richard. Jedná se o Jaguar CX75 koncept, který nikdy neuvidí světlo světa z periférie silnic.

Číst více

Nový Jaguar B99

Nový design Jaguaru, se nezamlouvá jen tak někomu. Někdo považuje moderní sedan Jaguar XF a XJ za úspěšné nástupce značky, ale někdo se zkrátka se starými a klasickými křivkami nedokáže rozloučit.

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner