Tag Archives: Porsche

Nové Porsche Macan

Zdá se, že jméno "Cajun", bylo pouze pracovním názvem. Protože nedávno Porsche potvrdilo jméno jejich zatím nenarozeného SUV a to jméno je Macan.

Číst více

Porsche 911 GT3 RS 4.0

Tak toto je konec limitované edice run-out speciálů 997 řady Porsche 911. A stejně jako spousta run-out speciálů, má spoilery a pruhy. A i když by mohlo mít ty nejšílenější spoilery a nejzářivější pruhy, které jste kdy viděli, není tomu tak. Místo toho je to všechno o motoru. O čem se bavíme? Více v článku...

Číst více

Porsche 911 GTS vs Audi R8 Spyder

TopGear redakce pro nás udělala test dvou oblíbených kabrioletů a to Porsche 911 GTS a Audi R8 Spyder. Přečtěte si jak dopadl, jaké hodnocení oba kabriolety dostaly a jak si vedli na silnicích. Pokud plánujete koupi, či sníte o jednom z nich? Jeto test dělaný pro vás....

Číst více

Lexus LFA

To, co zde dnes máme, je závodní Lexus LFA. A důvod, proč přinášíme jízdu v Lexusu, je takový, že je to prostě skvělý a vzácný zážitek.

Číst více

Nový Beetle RS

Máme zde první upravenou verzi nového VW brouka od VW Vortex. Bylo vyzdobené v barvách Porsche 911 GT3 RS. Ti z vás, kteří mají smysl pro historii, můžete potvrdit, že se jedná jen o drahou vizualizaci Porsche 911. Jeremy to nakonec také přiznal.

Číst více

Porsche Panamera V6

Nejprve si začněte zvykat na eleganci s malou avšak koncentrovanou hromádkou luxusních vozů a teprve poté, se pusťte do něčeho trochu skromnějšího a relativně levnějšího. Panamera S, 4S a všemocné Turbo nás trochu překvapily, takže teď před sebou máme Panameru a Panameru 4 – dvě verze luxusního salonního Porsche.

Číst více

Porsche 911 GT3 RS 4.0

Omluvte naší vnitřní cyniku, ale Porsche právě vydalo další limitovanou edici 911, která křičí - jsem speciální. Ale spojením řad 911 GTS, 911 Speedster, 911 Sport Clasic a 911 GT2 RS, opravdu vzniká speciální 911 GT3 RS 4.0.

Číst více

Porsche 918 Spyder

Porsche 918 dokáže zajet z 0 na 100 km/h za 3 vteřiny a dosahuje maximální rychlosti 320 km/h. Na Nürburgringu 918ka zajela čas průměrně okolo 7 minut. Což je rychlejší než legendární Porsche Carrera GT.

Číst více

Top Gear USA S01E08 titulky

V díle S01E08, Rutledge projede Porsche Panamera Turbo, Tanner projede nové BMW X6m, Adam si popovídá s Bretem Michaelsem a dozvíme se v čem a jak nejrychleji absolvovat cestu z L.A. do Las Vegas. S Ferrari nebo Boingem? Sledujte Top Gear USA S01E08 a bavte se..

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner