Tag Archives: Vauxhall

Vauxhall Astra GTC – vyzkoušeno

Proč více firem nevyrábí malé kupé? Je to záhada. Tím myslím, že je máme rádi, nebo ne? A stále auta jako Ford Puma a Toyota Celica pravidelně klesají z dohledu. Nový VW Scirocco snad přinesl do tohoto sektoru znovu trochu života. Na cestě už je i omračující Hyundai Veloster, a dlouho tu máme tohle, Vauxhall Astra GTC....více v článku..

Číst více

Vauxhall VXR8 GTS

Top Gear redakce nám přichystala další test a to rovnou nového Vauxhall VXR8 GTS. Jaké je? Jak si vede na silnici? Jaké má jízdní vlastnosti, plusy a mínusy? To vše, se dozvíte v celém článku...

Číst více

Oficiální Vauxhall Astra GTC

Tak tohle je nová verze Vauxhall Astra GTC, která byla na internetu odhalena měsíc před jeho debutem na Goodwood festivalu. Vauxhall tímto povolal Volkswagen Scirocco a Renault Megane Coupe jako své sparing partnery a slibuje ohnivou jízdu a skvělý zážitek.

Číst více

Vauxhall Astra GTC

Nynější GTC se ani moc neliší od konceptu, který byl vypuštěn minulý rok na autosalónu v Paříži. Lehce rozumnější světla a interiér, ale stále jí shledáváme jako poměrně okouzlující a dobře vypadající hračku.

Číst více

Top Gear Hot Hatch list

Jelikož koňská síla stále stoupá směrem na sever, vzniká otázka jaké bude opatření pro nejnovější úrodu nejžhavějších hatchbacků? A kde skončí to šílenství?

Číst více

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner