Nové Porsche Macan

Nové Porsche Macan

Porsche Macan

Porsche Macan

Zdá se, že jméno "Cajun", bylo pouze pracovním názvem. Protože nedávno Porsche potvrdilo jméno jejich zatím nenarozeného SUV a to jméno je Macan.

Pozor, nespleťte si ho s 46-letým autorem a ilustrátorem narozeným v Chorvatsku, Darkom Macanom, protože Porsche nám tvrdí, že slovo převzali z Indonéského slovníku a znamená tygr, dost divoké a dravé zvíře, které si asi Porsche přeje převtělit do automobilové formy. Byla nám slíbena: "pružnost, síla, okouzlení a dynamika", které jsou prý jasně dány, skutečně.

Jaké bude nové Porsche Macan

Porsche začne budovat Macana příští rok v továrně Leipzig, do které se nedávno investovalo 500 milionů euro (v přepočtu přes 12 miliard), takže se zdá, že tento nový přírůstek bude zcela vážným modelem a adeptem na základní sestavu portfolia. Další informace jsou nejisté, ale SUV by mělo být založeno na "MLB" platformě a volně založené na Audi Q5. Porsche doufá, že Macan zdvojnásobí celkové prodeje Porsche. Zdvojnásobí.

Ale je to jen náš názor, ale nechybí tomu jménu…něco? Protože jestli chci něco pojmenovat po tygrovi, proč tomu neříkat rovnou Tygr? Nebo trochu zabrousíme do dětských let a nadhodíme třeba něco jako, Velký pán 3000 EVO 27? Porsche tvrdí, že jméno nového modelu musí znít dobře ve všech jazycích a musí evokovat pozitivní myšlenky.

Ehm, tím si nejsme tak jisti. Máte nějaké lepší nápady na pojmenování zatím nenarozeného bratříčka Cayenne?

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner