Honda Civic Type R Mugen

Honda Civic Type R Mugen


Pokud jste si ho neobjednali nebo jste neměli chuť utratit 1 060 000,- za nejlepší Civic, jaký kdy byl vyroben, pak budete potěšeni zprávou, že Honda nyní představila tento – ehm, Type R Mugen.

Patří do edice '200', protože právě tolik jich je vyrobeno. Je inspirován standardním Type R, ale je vybaven omezením prokluzu a několika jinými vychytávkami včetně nárazníků, bočního lemování, slitin, symbolů, černých zpětných zrcátek a stejné bílé barvy jako edice 'Championship White'.

Může se to zdát trochu matoucí, ale nápad byl takový: podle Hondy je tento Mugen 200 základnou pro další vylaďování. Můžete si koupit Mugenem odsouhlasený motor, závěs a karosérii vylepšenou dealery Hondy, takže ho můžete vybavit tak, aby vizuálně odpovídal 237 koním. Nicméně přestože můžete okořenit jeho výkon, nemůžete kompletně napodobit rychlejší motory vyrobené na zakázku.

Sada aerodynamických doplňků, se skládá ze specifického předního a zadního nárazníku s nástavci. Ve vzhledu celého vozu se zračí 36 let trvající zkušenost Mugenu s odlaďováním Hondy Civic a jejich nasazováním v motoristickém světě.

Ať už pro tohohle miláčka zvolíte jakoukoliv míru osobních úprav, (opatrně nebo byste za ně mohli utratit více než 1 300 000), jedna věc je jistá – budete milovat ten řev V-TEC a skvěle pracující diferenciál, díky kterému se vám bude Mugen zdát jako mladý cestovní vůz. Už standardní Type R uspokojivě túruje a ta malá špetka navíc, v téhle speciální edici, to zesiluje ještě víc. Proto na něj musíte jít zlehka.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner