Vauxhall Astra GTC

Vauxhall Astra GTC

Vauxhall Astra GTC
V posledních dnech, jsme většinou zaneprázdněni diskusemi o novém Jagu XF, Ferrari 550 Maranelo a Koenigsegg Agera R, když se najednou začne na povrch drásat nový hatchback a vyžaduje naši pozornost.

Je to Vauxhall Astra GTC, která bude tvořit motorový základ o 300 koních a už jen tím se odliší od poslední VXR a vystřelí jí do sorty působivých aut, jako je Golf R a nové Audi RS3. Tohodle drobečka se silou o 300 koních, byste měli pořídit i za mnohem horlivější cenu, i když všechna ta síla bude směrována pouze na přední kola.

S omezovačem prokluzu, bude snaha čelit problémům také lehčí, než s VXR. U té totiž tendence plutí doleva či doprava, závisela na náhodném pohybu vesmírného odpadu.

Nynější GTC se ani moc neliší od konceptu, který byl vypuštěn minulý rok na autosalónu v Paříži. Lehce rozumnější světla a interiér, ale stále jí shledáváme jako poměrně okouzlující a dobře vypadající hračku. Vauxhall prohlašuje, že to bude šťastné místo pro pět dospělých osob.

Základní a finální verze, bude představena v plné parádě 7.června ve Velké Británii. Knihy jsou stále otevřené, co se jedná o motorovou variaci, zda to bude benzín nebo diesel ze stávající pětidvéřové Astry.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner