Nové Camaro ZL1 na Nürburgringu

Nové Camaro ZL1 na Nürburgringu


Před tím, než si to začnete spojovat s ječením ze strachu při ostatních jízdách na Nürburgringu, musíme říct, že toto není rekordy lámající jízda. Ale nebojte se. Určitě to není kontroverzní jízda.

Je to jednoduše video speciálního Camara Chevy ZL1, řítícího se po „zeleném pekle“ a v celkem dobrém čase. Zní skvěle. Zní pronikavě.

Oficiální čas na kolo byl vlastně o hodně lepší než u standardního Camara SS. Takže teoreticky by to mělo být o 30% lepší Camaro SS. Má přeplňovanou V8 o obsahu 6.2 litrů, která produkuje 550 koní, což je o 100 koní více než u SS a k tomu neuvěřitelných 744Nm točivého momentu.

Takže, jak je to s komfortem? S velkým množstvím nové síly pod kapotou byste mohli čekat, že na části trati v lese, verzi SS zastíní, že? Pokud jste si mysleli, že ano, tak byste měli pravdu, ale až na to, že ne.

Ale teď vážně – bylo téměř o 40 sekund rychlejší než SS. 40...Čtyřicet!

Aaron Link, šéf vývoje motoru, řekl: „Jeden z nejlepších momentů je u „zákopů“. Projíždíte skrze les a pak do ostré levotočivé zatáčky a to na pětku. Mělo by to být auto, které je především velice dobře vychované, inspirující se spolehlivostí při projíždění zatáček na pětku a to aniž byste zvedli nohu z plynu.“

Teda! Podívejte se na jízdu a pak nám napište, zda se vám líbila.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner