Nový Top Gear hlásí další problém

Nový Top Gear hlásí další problém

Počáteční natáčení nového Top Gearu není vůbec jednoduché a o určitých problémech jsme vás už informovali. Dnes pro vás máme další informaci, že vše nejde úplně hladce. Protože údajně nový hlavní moderátor Chris Evans zvažuje odchod ještě předtím, než Top Gear uvidíme na obrazovkách. A proč?

S touto zprávou přišel britský Mirror a podle zdrojů je Chris již nyní vyčerpaný a hodně frustrovaný, a to díky neustálým zasahováním vedení BBC do celého pořadu. Údajně nechtěla televize dát Evansovi stejnou volnost, jakou měla předchozí moderátorská trojice. Proto zvažoval nový moderátor předčasný odchod již po šesti měsících. Kontrakt je přitom na dlouhé tři roky.

Prozatím to ovšem vypadá tak, že Chris zůstává. Problém se částečně vyřešil i odchodem Kim Shilinglaw, jež na celé natáčení Top Gearu dohlížela a která prý odešla v rámci restrukturalizace BBC a její odchod neměl nic společného s novým Top Gearem. Na její místo nastoupila Charlotte Moore, která Chrise respektuje a on ji, podle tvrzení BBC, také.

Jak se situace vyvine, uvidíme za nějakou dobu. Mluvčí Chrise Evanse nechtěl nic komentovat a k situaci se nechtěl vyjádřit ani Jeremy Clarkson a jeho parťáci. Jsou totiž zaneprázdněni natáčením nové motoristické show.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner