Natáčení nového Top Gearu nejde moc hladce

Natáčení nového Top Gearu nejde moc hladce

V jednom z našich článků jsme vás informovali o tom, že návrat Top Gearu na obrazovky by se měl uskutečnit 8. 5. 2016. Avšak podle zdroje The Sun se kolem natáčení objevuje mnoho těžkostí, které mají spojitost hlavně s hlavním moderátorem Evansem.

Zdroj BBC uvedl „Když Chris poprvé vyrazil na trať Top Gearu, naboural auto. Bohužel pro něj to byl zcela nový Jaguar, který byl pořadu zapůjčen“. Což by nebyl jediný problém, ale jak už jsme vás také informovali, tak pořad díky Evansovi opustil editor i produkční pořadu. Kromě všeho chce televize BBC do natáčení dost zasahovat, protože díky Jeremymu se hodně krát už spálili. Na jeho tvorbu má dohlížet Kim Shillinglaw, díky které se také natáčení i celkové přípravy Top Gearu komplikují.

Dále podle zdroje The Sun je natočené video vhodné spíše pro dětský pořad než pro pořádnou motoristickou show, na kterou jste byli zvyklí. Těžkostí další série Top Gearu je i Evansův výrok, o tom, že první díl další série se bude vysílat v květnu, aniž by to nějak konzultoval s BBC. Proto všechno je teď natáčení nového Top Gearu pod velkým tlakem. Buď to stihnou a pořad bude „nedokonalý“ nebo vyhladí mouchy, ale zase možná zklamou své milovníky tím, že pořad odloží.

Podle zdroje není jisté, zda pořad provázejí opravdu tak velké komplikace. Takže nezoufejte. Třeba se dočkáte svého nového skvělého Top Gearu přesně v květnu, jak bylo slíbeno. A my vás budeme o všem informovat.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner