James Martin nejspíše opravdu rozšíří řady Top Gear. Bývalý šef BBC tvrdí, že vyhodit Clarksona byla chyba…

James Martin nejspíše opravdu rozšíří řady Top Gear. Bývalý šef BBC tvrdí, že vyhodit Clarksona byla chyba…

Clarkson je problematická osoba, ale fanoušci jej milují. Navíc má opravdu talent, i když je lehce neovladatelný. To všechno říkám, jako Clarksonův přítel. Takhle se vyjádřil o Clarksonově nuceném odchodu z Top Gear někdejší šéf BBC  v letech 2004 -2012 Mark Thomson.

Mark ale zároveň dodává, že uhodit kolegu je opravdu vážný prohřešek. Takové věci by se opravdu neměli stávat a je pak těžké někoho po takovém incidentu udržet.

Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson

Pro úplnost dodejme, že Jeremy  musel Top Gear opustit potom, co uhodil producenta Oisina Tymonema.  Hájil se pak tím, že měl velmi těžký den. Dozvěděl se totiž o nálezu na jazyku, který mohl být rakovinou. Spolu s ní pak z BBC odešel také Hammond a May. V současné době připravují pro Amazon Prime nový pořad Grand Tour.

Zatím se ukazuje, že nová show by mohla být pro Top Gear velkým problémem. Oblíbené trio má za sebou velkou fanouškovskou základnu. (Poznámka redakce:  včetně mě.) Pokud jste sledovali poslední zprávy z natáčení Grand Tour, jistě vám neuniklo, že publikum bylo přímo nadšeno. Opačný "stav" však panuje v Top Gear, který naopak zaznamenal katastrofální propad sledovanosti.

Nahradí James Martin Chrise Evanse?

Nízká sledovanost Top Gear doslova "zlomila vaz" Chrisu Evansovi. BBC dlouho tvrdila, že náhradu za něj nehledá a více prostoru dostanou stávající moderátoři. Poslední zprávy deníku The Daily Mirror však naznačují, že je vše trochu jinak. James Martin by se nakonec v Top Gear objevit mohl.

James Martin

James Martin

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner