Kuchař James Martin je horký favorit za Evanse v Top Gear

Kuchař James Martin je horký favorit za Evanse v Top Gear

Tak to je opravdu pořádná "ruční brzda" pro všechny fanoušky Top Gear /Poznámka: zbyli ještě nějací?). Slavný kuchař z televizní show James Martin je horký kandidát na hlavního moderátora Top Gearu. Popere se o tuto pozici s motocyklovým závodníkem Guyem Martinem a bývalým pilotem F1 Jensonem Buttonem.

Špičkový kuchař je nyní na nejlepší cestě stát se novou tváří oblíbené show na BBC. Převezme pozici po Chrisu Evansovi, který tento týden ohlásil odchod? Připomeňme, že odchod Evanse následoval po opravdu katastrofálních výsledcích sledovanosti a po nařčení ze sexuálního obtěžování v 90 letech. Více v našem článku zde.

Kdo je James Martin?

  • James je známý díky účinkování v sérii BBC Saturday Kitchen od roku 2016 do 2016
  • Objevil se také v pořadu Ready, Steady...Cook
  • V minulosti psal také motoristický sloupek pro Mail on Sunday

Je pravdou, že James opustil pořad Saturday Kitchen v březnu tohoto roku. Jako důvod uvedl, že se mu již zprotivilo vstávat každou sobotu ve 3 hodiny ráno. Vydržel to ale rekordních 10 let.  U nás v redakci si myslím, že jeho odchod je až příliš dobře načasovaný.

Kuchař James Martin

Kuchař James Martin

Chvíli se také proslýchalo, že by se ústřední postavou stal Matt LeBlanc. BBC ale uvedla, že složení týmu zůstane stejné pro celou druhou sérii. Uvidíme, jak se to celé ještě vyvine.

Další série by se měla začít natáčet již v září.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner