Druhá řada Grand Tour. Víme pár věcí ze zákulísí!

Druhá řada Grand Tour. Víme pár věcí ze zákulísí!

Jak se pomalu blíží začátek druhé série Grand Tour, začínáme sledovat stále více narážek a "nápověd" od Clarksona, Maye a Hammonda, co se bude dít na našich obrazovkách. Informace jsou samozřejmě poměrně zamlžené, ale zkusíme shrnout vše, co víme!

Kde se vydáme v druhé série Grand Tour?

Na sociálních sítích našeho tria bylo možné odposlechnout,že natáčení druhé série je v plném proudu.  Několikrát se také zmínili, jaké místa navštívili.

Jeremy zmínil na sociální síti DriveTribe, že na konci února navštíví Afriku. Potvrdil to také Hammond při jeho nehodě na motocyklu. Kdy spadl, udeřil se do hlavy a ztratil vědomí. Na sociálních sítích Hammond uvedl

"Ano, mohu potvrdit že jsem spadl na motorce. Narazil jsem do hlavy a ztratil jsem vědomí. Jsem ale v pořádku a život jde dál"

Hammond a jeho nehoda v Africe

Hammond a jeho nehoda v Africe

O Hammondově nehodě jsme psali v tomto článku zde. Nevím, jestli se někde ve druhé sérii dozvíme více o Hammondově nehodě.

V live streamu tako Jeremy na kameru prozradil, že navštívili Francii. Dost zvláštní potom, co trio vtipkovalo, že nikdy nerozloží svůj stan ve Francii, po tom co zde ztratili své doklady v Top Gear díle "The Perfect Road Trip"

Dalším potvrzeným místem je Colorado. Soudě podle Jeremyho Instagramu tato epizoda bude obsahovat jízdu s Jaguárem XJ6 o velikonoční neděli.

Jeremy a Jaguar o Velikonocích

Jeremy a Jaguar o Velikonocích

Další lokace, kde se bude natáčet bohužel nejsou známy.

Conversation street se pravděpodobně vrátí...

Kolik vlastně bude epizod a kdy začne ta druhá?

Amazon potvrdil, že se dohodl s triem na 36 dílech rozložených do tří let. Clarkson také na sociální síti Drivetribe vypustil, že druhé série začne v tom samém čase tento rok jako začala první série. Jelikož první série byla spuštěna 18.listopadu 2016, můžeme očekávat start té druhé letos ve stejném datu.

Není toho moc, co trio pustilo do světa, ale o to více se můžeme na druhou sérii těšit.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner