AKTUALIZOVÁNO: Richard Hammond se zranil pádem z motorky! Vše se odehrálo při natáčení dalšího dílu The Grand Tour.

AKTUALIZOVÁNO: Richard Hammond se zranil pádem z motorky! Vše se odehrálo při natáčení dalšího dílu The Grand Tour.

Richard tak jak jej neznáme

Richard tak jak jej neznáme

Richard Hammond spadl ve vysoké rychlosti z motorky při natáčení mozambického dílu Grand Tour. Incident se odehrál někdy na začátku března, protože zhruba v té době uveřejnil Clarkson na svém twitterovém účtu informaci, že natáčí nový díl právě v Mozambiku.

Náš oblíbený moderátor prý údajně řídil motorku po neudržované silnici v Mozambiku, při tom nezvládl řízení a spadl přímo na hlavu. Následně ležel v bezvědomí na silnici, což nepřímo potvrdil i Hammondův spolumoderátor Jeremy Clarkson. „Opravdu si docela dost ublížil“, sdělil deníku The Sun.

Opravdu si docela dost ublížil, potvrdil Jeremy

Richard Hammond nehodu potvrdil a dodal, že kromě hlavy si nepříjemně poranil i další části těla.

„Nemůžu vám říct víc k tomu, jak a proč se to stalo. To se dozvíte až později v tomto roce v pořadu“, sdělil fanouškům 47letý moderátor.

Následně však již vtipkoval:

„Až na můj levý palec, ten zůstal bez modřin“.

Své fanoušky ujistil, že je v pořádku a bez následků na motoristické sociální síti Drivetribe, kterou s kolegy Clarksonem a Mayem založil.

Není to první nehoda, ta předchozí byla ještě děsivější

Tomuto incidentu by nejspíš nebyla věnovaná taková pozornost, kdyby za sebou Richard Hammond neměl jinou, velmi děsivou nehodu, při níž málem zemřel. Jak jistě všichni fanoušci vědí, incident se stal v roce 2006, kdy havaroval ve sportovním voze dragster, když se mu v rychlosti neuvěřitelných 460 kilometrů za hodinu utrhlo přední kolo. Při této nehodě utrpěl vážná poranění hlavy a s poškozeným mozkem ležel dva týdny v kómatu. „Ovlivnilo to můj život. Poté jsem mnohem více ztrácel trpělivost a připadalo mi, že mě všechno kolem ohrožuje“ řekl moderátor v rozhovoru pro magazín Radio Times.

Snad je opravdu Richard Hammond v pořádku! Těšíme se na další díly této skvělé trojice moderátorů.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner