Získat řidičský průkaz můžete i bez stresu

Získat řidičský průkaz můžete i bez stresu

Rádi byste získali řidičský průkaz na osobní automobil, motorku, náklaďák, či například traktor? V Autoškole King vás skutečně naučíme řídit a společnými silami uděláme maximum pro to, abyste u závěrečných zkoušek uspěli. Naše autoškola byla založena v roce 2007 a po roce fungování jsme se rozhodli tuto pobočku rozšířit o jednu další. Nyní vyučujeme kromě jízd také teoretické lekce, probíhající přímo u nás v autoškole každé pondělí a čtvrtek.

Učebnice a výuková CD jsou již v ceně kurzu. Naši žáci si mohou zvolit, zda preferují raději instruktora/instruktorku, dále pak velikost vozidla a jestli budou chtít řídit manuální/automatickou převodovku. Výuka probíhá v českém jazyce, jsme však připraveni i na výuku v cizích jazycích. Pro účely výuky v angličtině, němčině a ruštině byly všechny učebnice přeloženy.

Autoškola King

Autoškola King

Kromě teorie a praktických jízd poskytujeme také poradenství v oblasti provozu nákladní a osobní dopravy, dopravní legislativy, pojištění při řešení nehod a havárií a mnoho dalšího. Jak se tedy do kurzů přihlásit? Je to velmi jednoduché – stačí pouze vyplnit formulář na našich stránkách naší autoškoly stránkách, stáhnout si žádost a posudek o zdravotní způsobilosti a toho potvrzení přinést vytištěné a potvrzené vaším praktickým lékařem. Na všechny, kteří se chtějí skutečně naučit řídit a zvládnout testy autoškoly, se velmi těšíme!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner