Zimní výbava pro váš vůz

Zimní výbava pro váš vůz

Příprava automobilu na zimní období si žádá více, než jen výměnu letních pneumatik za zimní. Hned z kraje byste neměli zapomenout vyměnit kapalinu do ostřikovačů, abyste jednou ráno nebyli nemile překvapeni. Nemrznoucí směs koupíte v každém obchodním centru nebo na benzinové pumpě. Neméně důležité je také připravit si na rychle dostupné místo škrabku na skla. To poslední, po čem budete ráno v mrazu toužit je dlouhé hledání škrabky a pak ještě delší škrabání. Vyzkoušet můžete také některý ze speciálních rozmrazovacích sprejů. Zapomenout byste neměli ani na smetáček, kterým si budete muset odmetat sníh z auta. Máte-li auto garážované, pak máte nesporně výhodu a tyto úkony vám ráno zmizí.

Gumové autokoberce proti nečistotám

Bez čeho se však neobejdete budou gumové autokoberce, které si sice nezakládají na vzhledu, ale zato z praktického hlediska jsou na zimu nepostradatelným pomocníkem. Běžné textilní koberce jsou sice hezké, můžete si je vybrat v mnoha variantách, ale v momentě, kdy napadne první sníh a vy si začnete do auta nosit rozbředlou kaši v kombinaci se štěrkem a solí, pak jistě oceníte gumové autokoberce, které jednoduše očistíte. Často jsou tyto autokoberce vybaveny zdviženým okrajem, díky kterému nedochází k tomu, aby se voda rozlévala do dalších míst v autě. Po jízdě stačí kobereček jednoduše vylít a tím je veškerá údržba hotová.

Dopřejte si v autě pohodlí

Kromě autokoberců můžete váš vůz vylepšit také novými potahy. Vybírat si můžete hned z několika druhů a to na stránkách www.vopi.cz. Na rozdíl od autokoberců nabízí mnohem širší škálu výběru. Základem je, rozhodnout se, kolik jste ochotni do nových autopotahů investovat. Existují dva základní druhy a to autopotahy univerzální a autopotahy na míru. V závislosti na daném typu a zvoleném materiálu se poté odvíjí i cena. Výjimkou nejsou ani speciální druhy autopotahů. Například autopotahy vyhřívané oceníte právě v zimním období.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner