Zima potrápila naše automobily, utrpěly podvozky i disky

Zima potrápila naše automobily, utrpěly podvozky i disky

Solení komunikací je prospěšné pro aktuální provoz na silnicích, ovšem v budoucnu se projeví na stavu našich vozů velmi negativně. Sůl potrápí jak podvozky automobilů, tak třeba i disky. Především alu kola (aluminiové disky), které jsou opatřeny speciálním nátěrem, budou po skončeném zimním období s největší pravděpodobností lehce poškozené. Rovněž nerovnosti na silnicích i celkově špatný stav tuzemských dálnic a komunikací se projeví na podvozku i zmíněných discích.

Disky se dají opravovat, jistější je nákup nových alu kol za přijatelné ceny

Ačkoliv jsou v servisech disky opravovány, přeci jen je nelze spravovat donekonečna. Starší typy aut i nové modely si zaslouží výměnu disků za nové. Alu kola za přijatelné ceny se v prodejně v Hradci Králové prodávají na všechny typy vozidel. Hradecký obchod má aktuálně skladem více než osm tisíc sad alu kol. Motoristé, kteří mají Hradec Králové daleko, si můžou jednoduše vybrat požadovaný typ disků na svoje auto ŠkodaBMWAudi nebo např. Ford a další. Zboží je internetovým obchodem okamžitě expedováno a zákazník je dostane v co nejkratší možné době.

hrs-hi364-5

Široká nabídka alu kol pro odborné servisy, automechaniky i samotné motoristy

Protože je nabídka levných hliníkových disků pestrá, s oblibou se na prodejnu obracejí i specialisté - automechanici, provozovatelé autodílen a autoservisů. Pro zájemce z řad velkoodběratelů jsou připraveny velkokapacitní objednávky za zajímavé ceny, jakož i pro jednotlivé řidiče. Nenechávejte nákup alu disků na poslední chvíli, vždy můžete mít náhradní alu kola v garáži nebo ve sklepě.

Montážní sada je ke všem diskům zdarma

Pro zájemce o sady alu kol prodejna připravila zajímavou nabídku. Každý nákup hliníkových disků má bonus v podobě montážní sady zadarmo. K oblíbeným produktům poptávaným v odborné prodejně patří také příslušenství jako vymezovací kroužky, šrouby, bezpečnostní šrouby a matice, ventilové čepičky, návleky, vložky i samolepicí loga Racing Line.

Zařízení TPMS umožňuje snadnou diagnostiku, párování a programování senzorů

Specialitou prodejny je praktický diagnostický přístroj TPMS, který je užitečnou pomůckou pro leckterý autoservis. Zařízení TPMS umožňuje správnou diagnostiku, dále je určeno ke komunikaci s autem a k programování nových senzorů aut evropské a americké produkce. Přístroj obsahuje aktualizovanou databázi automobilů, která je pro uživatele doživotně zdarma. Zařízení dovoluje také vytvářet duplikáty – klony – pro ideální párování senzorů s jiným automobilem. Díky tomu už není potřeba načítat ID senzory. Netrapte se coby profesionální mechanik sháněním jednotlivých zařízení a součástek k automobilům po různých prodejnách, v hradeckém obchodě seženete vše na jednom místě. Navíc za přijatelných cenových podmínek.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner