Zastavárna aut může být skvělou volbou

Zastavárna aut může být skvělou volbou

Možná jste se již v životě dostali do situace, kdy jste potřebovali rychle finanční hotovost a půjčka u přátel či v bance nebyla z různých důvodů řešením. Na řadu pak přichází ne vždy příjemná řešení spočívající v prodeji rodinného majetku. Mezi nejdražší také v tomto případě nejvíce exponované předměty v našem vlastnictví bývají automobily. Nepříjemným faktem je však to, že vůz každý majitel většinou potřebuje a jeho absence nám může velmi zkomplikovat život. V dnešním článku se podíváme na tři varianty, jak svého plechového miláčka zpeněžit. Každá z variant má v jistou chvíli své opodstatnění.

Zastavárna aut v Praze

Pokud potřebujete finance rychle a nejste si jisti, že svůj vůz chcete opravdu prodat. Je zajímavou volbou zastavárna aut. Získat můžete až 70% tržní ceny vozu a peníze můžete získat velmi rychle. V případě, že máte všechny doklady k dispozici trvá vyřízení pár minut.  Vozidlo máte parkováno na nonstop hlídaném parkovišti, po dobu zástavy tak o něj jistě nemusíte mít strach. V případě, že nestíháte uhradit poplatek zpět, můžete za poplatek smlouvu prodloužit. Samozřejmostí je také možnost vrátit finance zpět dříve než je sjednáno ve smlouvě. Za určitých okolností můžete dokonce se zastaveným vozidlem odjet a nadále jej využívat.

Prodej vozu do  komise

S tímto způsobem prodeje se nejčastěji setkáte u menších a nezavedených autobazarů. Autobazar si jednoduše nemůže dovolit vyplatit ihned každému zákazníkovi  za jeho vozidlo peníze. Na druhou stranu je zde většinou vyšší zisk z prodeje vozu. Ověřte si také jak moc autobazar inzeruje a jak rychle je schopen vaše vozidlo prodat.  V autobazaru při komisním prodeji totiž platíte takzvané parkovné na denní bázi.

Prodej vozu do autobazaru za hotové

Tento tip prodeje bývá většinou nejrychlejší, nicméně pro vás jako pro prodávající nejméně výhodný.  Důvodů je hned několik a všechny mají svá opodstatnění. Autobazar za vás přebírá veškeré starosti a rizika spojená s prodejem vozu. Finanční nevýhodnost však vyvažuje bezpečnost  a rychle vyplacené finance.

Ať se rozhodnete své vozidlo prodat natrvalo v některém z autobazarů, nebo využít služeb firmy autozastavárna Praha - FIX MONEY, zvažte výhody a nevýhody jednotlivých variant a zjistěte si všechny okolnosti transakce.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner