Vztah mezi Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem je podle informací na bodě mrazu

Vztah mezi Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem je podle informací na bodě mrazu

Mezi hlavními moderátory nového Top Gearu nejsou vztahy podle informací nijak přátelské. Vztah Chrise Evanse a Matta LeBlanca se podle všeho měl vyhrotit po nedávném skandálu v Londýně. Kdy Matt u londýnského památníku padlých britských vojáků všem ukazovat své řidičské umění. Tím pobouřil válečné veterány, britskou veřejnost a pravděpodobně i Chrise Evanse, který se za tuto situaci musel omluvit. Podle zákulisních informací to byla ovšem poslední kapka jeho trpělivosti.

top_gear

Do oka si nepadli

Spekuluje se, že Chris měl s Mattem problémy od samého počátku, protože byl LeBlanc do pořadu přizván proti Evansově vůli. Důvodem jeho angažmá je údajně zavděčit se americkému publiku. Ze začátku se snažili spolu vycházet, avšak po výše zmiňovaném skandálu se všechno zhoršilo a Chris Evans tvrdí, že Matt svými výstupy a chováním pouze znesvěcuje slavnou značku Top Gearu. Přitom si samozřejmě ani herec Matt LeBlanc nenechá nic líbit.

Možná jde pouze o drby

Nikdo se nechce oficiálně k situaci nijak vyjadřovat a tak je možné, že se jedná pouze o drby a fámy, které někdo vypouští, aby nový Top Gear pošpinil. Je ovšem pravdou, že o tak sehrané moderátorské trojici jako je Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May si může BBC nechat jen zdát. Všichni, kteří se na novou show těší, pak musí doufat, že pořad neskončí ještě dříve, než vůbec začal.

jeremy_clarkson

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner