Výhodné pronájmy aut i přeprava osob v EU

Výhodné pronájmy aut i přeprava osob v EU


Pracujete v zahraničí, jste neustále na cestách nebo máte jakékoli jiné důvody pro to, abyste si nepořizovali vlastní vůz? Právě pro vás jsou určeny speciální autopůjčovny, ve kterých si můžete krátkodobě nebo dlouhodobě pronajmout osobní vůz a v případě potřeby i mikrobus. Patří mezi ně i půjčovna aut Praha s názvem Pelant.

autopůjčovně Praha se setkáte s vozy starými maximálně 3 roky. Všechna auta jsou servisovaná a komplexně pojištěná a samozřejmostí je jejich čistota. Stálým zákazníkům a klientům s dlouhodobějším pronájmem auta jsou nabízeny výhodnější či variabilnější cenové podmínky, běžné sazby za vypůjčení vozu jsou však také velice příznivé. Půjčovna aut Pelant nabízí osobní přístup a záruku kvality aut i jejích služeb. Na internetových stránkách www.pelant.cz lze navíc narazit i na akční nabídky na vypůjčení auta, je tedy dobré webový portál sledovat.

Vozový park obsahuje vozidla Toyota Aygo a Yaris, Škoda Fabia, Octavia nebo Superb, Opel Zafira a minivan MB Vito. U každého auta je na internetových stránkách uveden jeho detailní popis. Dále lze využít rychlou kalkulaci nebo si prohlédnout aktuální ceník auta a v případě zájmu ho rovnou rezervovat.

Firma Pelant se specializuje i na přepravu osob v rámci EU. Nabízí jednorázovou přepravu 1 – 32 osob či převoz z letiště Václava Havla do centra a zpět. Je také schopna zajistit kompletní správu vašeho vozového parku, která zahrnuje lehký servis a údržbu aut, ruční mytí vozidel, tepování a voskování vozů, úschovnu nebo zapůjčení náhradních vozidel, vyřízení pojistek, pneuservis či zajistí osobního řidiče nebo přepravu VIP osob.

Mezi další výhody používaní služeb firmy Pelant je získání klientské karty, možnost jezdit neomezeně co se týče počtu kilometrů u krátkodobých pronájmů, možnost maximálního pojištění bez spoluúčasti, přistavení a vyzvednutí vozidla a další množství výhodných služeb, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější klienti. Proto je vyzkoušejte i vy.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner