Vůně do auta

Vůně do auta

Každý majitel auta by se měl o svůj vůz starat příkladně a pořídit si určitou kosmetiku na auto, čistič kůže, čistit a dezinfikovat klimatizaci a podobně. Vůně do auta je doplňkové příslušenství, které osvěžuje vzduch a neutralizuje nepříjemný zápach v autě. Vůně by měly být především příjemné a svěží. Určitě jste se už mnohokrát setkali s velmi dráždivou vůní. Čemu věnovat pozornost při výběru vůní do auta?

Vůně dokážou redukovat nepříjemné zápachy v autě. Samotný cigaretový kouř proniká do čalounění, koberců a čalouněných stropů. Na trhu existuje spousta osvěžovačů vzduchu do auta a každý má různou formu:

Sprejová vůně do auta

Sprejová vůně do auta se používá zejména tehdy, chce-li řidič zamaskovat nepříjemný pach, protože sprejová vůně se krátce vznáší a z kabiny auta ji odstraní samotná klimatizace. Oblíbené parfémy jsou francouzské parfémy značky IMAO. Parfém je skladný a schováte si ho kamkoli. Malou 150 mm skleněnou lahvičku můžete mít neustále u sebe.

Závěsné vůně do auta

Závěsné vůně do auta můžete prakticky zavěsit kamkoli a vůně rovnoměrně provoní interiér auta. Závěsné vůně do auta IMAO voní přibližně 30 dní při průměrných teplotách kolem 20 stupňů. V létě se vůně odpařuje rychleji a v zimě naopak pomaleji.

Vůně z Ameriky Car Scents

Známé americké vůně do auta Car Scents jsou oblíbené díky svojí intenzitě a dlouho trvajícím účinkem. Vůně jsou navrženy tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí. Jsou ekologické a biologické. Vůně vydrží až 4 měsíce a je nejlepší umístit do drážky na kelímky nebo pod sedátko.

Pár rad na závěr

Vůně do auta vybírejte s rozumem a upřednostňujte méně intenzívní vůně. V dnešní době najdeme na trhu širokou škálu produktů, a proto s výběrem vůně do auta by neměl být žádný problém.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner