Na Amazon Prime TV se můžete těšit na zbrusu novou show

Na Amazon Prime TV se můžete těšit na zbrusu novou show

Nedávno jsme vás informovali, že Jeremy Clarkson a jeho kolegové začali s natáčením nové show. Jelikož ale BBC zůstal Stig i další ingredience, které patřili k Top Gearu, musel Jezza a ostatní vymyslet nový formát pořadu. Jak bude vypadat? Jisté je jen to, že auta v něm určitě chybět nebudou.

Amazon Prime TV odstartoval natáčení ve velkém stylu, a to na okruhu v Portugalsku, kde srovnávali Ferrari LaFerrari, McLarenu P1 a Porsche 918 Spyder. Sám Jeremy o tom napsal jak na svém Twitteru, tak ve svém britském sloupku v listech The Sunday Times. Přesně napsal: „Ve středu ráno jsem usedl za volant McLarenu P1, nastartoval jeho masivní motor, přeřadil na Drive a za doprovodu hlučícího blizardu a protočení kol začal natáčet novou show pro Amazon Prime. Na jedné straně přitom byl James May ve Ferrari LaFerrari, na druhé pak Richard Hammond v Porsche 918 Spyder. A před námi visel z Land Roveru Discovery velký a zarostlý kameraman Ben. Stará parta tak byla opět pohromadě a já byl nadšený. Nicméně dostat se do tohoto bodu nebylo snadné“. A to protože Clarkson ze začátku nevěděl, jestli s ním Hammond a May budou držet basu, o čemž se také rozepsal ve svém sloupku: „Neměl jsem ani ponětí o tom, co mají James a Richard v plánu. Když jsme o všem mluvili, vyjadřovali mi podporu, nicméně na rozdíl od amerických mariňáků jsme my tři pokaždé postupovali podle pravidla, kdy pro muže v pozadí se nebudeme vracet.“

Jak všichni ale víme, Jeremyho neopustili a všichni jsou zase pohromadě. A jak bude nová show vypadat a co od ní očekávat? I na to má bývalý moderátor Top Gearu odpověď a říká, že i nadále budou testovat auta, ale mnohé se změní. Budou muset být kreativní a dělat i věci, které dříve dělat nemohli.

 „Vše tedy bude nové. Bude tu nový název, nové segmenty, nové myšlenky. Vše je odlišné. Tedy až na Jamese Maye, který i nadále žije v roce 1953. A na Richarda Hammonda, který stále ničemu nerozumí. A na mně, který má pořád pocit, že vše se dá spravit kladivem.“ Tvrdí Clarkson. Na novou show se můžete těšit na podzim příštího roku.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner