V říjnu se můžete těšit na Jeremyho další knihu

V říjnu se můžete těšit na Jeremyho další knihu

Nakladatelství Dokořán neustále dotiskuje tři tituly britského novináře Jeremyho Clarksona, které se dočkaly českého překladu. Opravdu velkého zájmu se dočkaly knihy, Vím, že máš duši, Na plný plyn a Zapomeň na brzdy. Pokud už jste je „přelouskali“ a jste smutní, že nemáte co číst, věřte, že se máte na co těšit! Jeremy Clarkson vydává čtvrtou knihu s názvem Ďábelská jízda. Moderátor v ní opět glosuje různé značky aut a současně si nebere servítky se vším, co se mu nelíbí.

Vztah bývalého moderátora Top Gearu Jeremyho Clarksona k autům je různorodý, některé miluje, jiné nenávidí. Jeremy už dlouhá léta píše každotýdenní sloupek pro britský časopis The Sunday Times, ve kterém se přiznává ke své vášni k autům a k tomu co vlastně lidi na různých značkách přitahuje.

Ďábelská jízda obsahuje jeho texty z let 2011 – 2013. Jedná se o mix více než stovky automobilových recenzí, komentářů k politice i společnosti a aktuálním problémům. V knize se také dozvíte, co autora štve na dopravní byrokracii, golfu, řečech o globálním oteplování, cyklistech, elektromobilech, řidičích karavanů i jeho „obyvatelích“ a vlastně na celých národech. Knihu z anglického originálu What Could Possibly Go Wrong přeložil Aleš drobek. A určitě nebudete jako čtenáři zklamaní. Stačí jen ocenit břitký humor, jenž se nezastaví vůbec před ničím a ani nikým. Kniha vychází již brzy, a to 15. října 2015.  

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner