Užijte si dovolenou v půjčeném karavanu nebo obytném voze

Užijte si dovolenou v půjčeném karavanu nebo obytném voze

Plánujete jet na dovolenou a chcete to pojmout více v dobrodružném stylu? Zkuste vyměnit luxusní hotel za ubytování v půjčeném karavanu nebo obytném voze. Jaké to má výhody a kde si takové vozidlo půjčit?

Zábavná dovolená plná jedinečných vzpomínek

Tradiční dovolenou s ubytováním v hotelu nebo penzionu je velmi jednoduché zařídit. I v tomto případě si užijete nezapomenutelné chvíle plné dobrodružství, ale bydlení v obytném voze je zcela jinou záležitostí. Pokud si chcete užít tu správnou dovolenou, kde se můžete ze dne na den přesunout na jiné místo a mít stále s sebou příbytek, není nic jednoduššího než si půjčit karavan. Není tajemstvím, že někteří, kdo vyzkoušeli tento druh dovolené, se do karavanů natolik zamilovali, že si pořídili vlastní. Než se tak rozhodnete také, můžete řešit dovolené pomocí půjčování obytného vozu i s příslušenstvím.

Kempování na různých místech

Výhodou půjčeného karavanu je možnost navštívit více míst během jednoho výletu. Poznáte najednou několik destinací, a navíc si užijete i zábavné přesuny. Rozhodnout se ale můžete i pro menší táboření u rybníka či kdekoliv jinde. Kempy jsou připravené pro pohoštění obytných vozů, ke kterým je možné připojit elektrickou přípojku a užívat si dostatečného komfortu i téměř přímo v přírodě. Kromě vlastního karavanu si můžete zapůjčit i nejrůznější příslušenství, jako jsou kempová židle, stolek, jídelní servis, varné nádobí, sluneční markýza, přídavnou lednice, klimatizace a další. Ceny jsou v některých případech účtovány za den, jindy jen za kus bez závislosti na délce pobytu.

1525970602-carado-1

Vyberte si karavan podle svých potřeb

Na výběr máte z více druhů karavanů a obytných vozů . Některé jsou vhodnější pro páry, jiné pro cestování s celou rodinou. Ty nejoblíbenější typy bývají často zamluvené s velkým předstihem. Udělejte si proto plán prázdnin a rezervujte si termín pokud možno včas. Nezapomeňte se podívat i na podmínky a zjistit si všechny důležité informace ohledně obsluhy vozidla. Na stránce www.bydliky.cz najdete také rady na cesty, kde jsou odpovědi na důležité otázky. Dozvíte se, kde zaparkovat karavan a jaká pravidla je dobré dodržovat pro bezpečnou jízdu a cestování.

Termín si rezervujte s předstihem

Rezervace termínů na letní dovolené se spouštějí již ke konci listopadu předchozího roku. Pokud se tedy rozhodnete pro zamluvení vozidla na poslední chvíli, můžete být nemile překvapeni obsazeností hlavní sezóny. Než se pustíte do nějakých větších a komplikovanějších plánů, ověřte si volný termín pomocí telefonického hovoru. Na stránkách také najdete on-line vždy aktuální přehled, na kdy je daný vůz volný. Podle něj je možné se orientovat při plánování vysněné dovolené.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner