Tričko s originálním potiskem pro fajnšmekry

Tričko s originálním potiskem pro fajnšmekry

Hledáte tip na originální vánoční dárek? Nebaví Vás  již stereotyp ponožek a knížek. Chtěli by jste opravdu své blízké zaujmout? V dnešním článku vám přineseme zajímavou inspiraci podpořenou vlastní zkušeností. Představíme vám sortiment eshopu easytrika.cz. Jak již  název napovídá, budeme mluvit o tričkách s vtipnými motivy.

Před časem jsem se rozhodl doplnit vlastní šatník o nějaký ten zajímavý kousek. Vyházet vše co už má nálepku retro. Po čistce toho moc nezůstalo a tak přišel na řadu internet. Internet nabízí nepřeberné množství triček všech barev, motivů a témat, já jsem ale hledal něco co opravu zaujme.

Komentujte vtipně politickou scénu

Easytrika.cz nabídli opravdu široký záběr v mnoha tématech. Nejvíce mne zaujali trika politická, která humorně parodují naši i světovou politickou scénu a v mnohém odrážejí naše nálady.  Kdo sleduje dění na Ukrajině a neztotožňuje se s agresivní politikou Putina jistě ocení trika "better dead than red" nebo "fuck putin". Tričkem "Nemám vás Ráth" si zase vzpomene na bývalého hejtmana a člena ČSSD Davide Rátha.

Jste z IT? Hrdě to přiznejte.

Pokud není politika to co by jste chtěli na svých prsou komentovat, najdete se v jiných kategoriích. Zábavné motivy z IT prostředí jako "evil inside" - parodie na Intel inside nebo "Explorer must DIE" rozesmějí každého, komu je tato tématika alespoň trochu blízká. Pokud jste zastáncem Adroida nebo se jablka nehnete ani na krok a máte jeho nálepku dokonce i na autě, podpořte svůj názor vtipným tričkem.

Na své si zde přijdou také bikeři, matfyzáci a další "extrémisti" :). A pokud se ptáte, co jsem si to vlastně koupil  já tak rád napovím. Kdo holduje Hvězdným válkám zná velmi dobře Hvězdu smrti, obávanou speciální zbraň Impéria. Černé tričko s minimalistickou skicou hvězdy je moc pěkné. No a tričko s chybovým stavem webové stránky 404 jsem prostě nemohl nekoupit.

Dobrá a kvalitní práce

Objednané trika dorazili kvalitně zabalené 3 dny po mé objednávce. Těšil jsem se jak malý až balíček rozbalím. Obsah nezklamal a na následné oslavě narozeniny kamaráda bylo vidět, že se trika líbí.

Eshop easytrika.cz nenabízí jen trička s vtipným potiskem. Před Vánocemi sem určitě ještě zavítám Šikovná podložka pod myš nebo hrneček s vlastním potiskem vždy potěší a udělá radost.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner