Tričko pro řidiče kamionu nebo autobusu, aneb zábavná trička inspirovaná životem

Tričko pro řidiče kamionu nebo autobusu, aneb zábavná trička inspirovaná životem

Tričko je v dnešní době standardním vybavením šatníku každého z nás. Je mnohem pohodlnější než košile a nabízí řadu variant nošení. Tričko s potiskem nebo obrázkem se dnes běžně nosí i do zaměstnání, kde není vyžadován striktní dress code a oblékáme si ho i ve volném čase.

Velké oblibě se těší výstižná trička pro mechaniky nebo trička pro řidiče

Naštěstí jsou již dávno pryč doby, kdy bylo tričko považováno za neformální oblečení, kterým jeho nositel vyjadřoval vzdor. Tričko patří mezi nejviditelnější části oblečení a to si uvědomují i tvůrci potisků. Obchody zaplavují trička s vtipnými slogany nebo obrázky, které trefně odráží současnost nebo vyjadřují povolání. Jejich počet den ode dne roste. Velké oblibě se těší motivy, které trefně vystihují různé profese, např. trička pro mechaniky, řidiče autobusu či kamionu.

Tričko I love my Truck

Tričko I love my Truck

Důležitá je kvalita

Nejen pánové zmiňovaných profesí ocení na tričku především jeho kvalitu. Tričko musí být prodyšné, pohodlné, měkké a mělo by dobře sát pot. Jedině tak přinese dokonalý komfort při celodenním nošení. Naše trička jsou vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny, v nejoblíbenějším střihu písmene T. Průkrčník zpevňuje ramenní páska a trup je po stranách beze švů. V horkých letních měsících jsou tato trička k nezaplacení! Vybírat můžete až z 33 odstínů!

Hledáte originální dárek? Co zkusit tričko s potiskem!

Ukažte, jak moc Vám na Vašem blízkém záleží a darujte mu pohodlné tričko, které perfektně vystihne jeho profesi či zálibu. Brzy se stane nejoblíbenějším kouskem z celého šatníku a bude neustále v „provozu“. Trička s potiskem nemusíte hledat v kamenných prodejnách, stačí pouze prolistovat naše stránky a vybrat si to pravé! Naleznete zde kvalitní bavlněná trička nejen pro řidiče kamionu, pro řidiče autobusu nebo trička pro mechaniky. Trička jsou zde pro každého, kdo má rád kvalitu a ocení humor! U nás naleznete ty nejvtipnější a nejvýstižnější motivy, ze kterých si vybere opravdu každý!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner