Top Gear ve filmu a na DVD

Top Gear ve filmu a na DVD


Pokud jste si zakoupili průměrně velkou, ale se zavádějícím názvem, knihu Top Gearu, jistě jste si všimli reklamy na Top Gear : The Movie. Zde hráli Matt Damon jako Clarkson, dáma Judi Dench jako May a Leo DiCaprio jako Hammond.

Někteří kritici ho popsali jako 'absolutně brilantní', jiní gratulovali méně. Tato nová nabídka však není další Top Gear:The Movie, ale spíše Top Gear v kině, kde pánové Hammond a May představují film týkající se automobilů.

K filmu. Je to asi lepší než skutečný reálný film s herci a všemi možnými efekty. Přesto, že do značné míry závisí na tom, ke kterému filmu ho přirovnáváte. Postrádá srdeční drama Titanicu a obsahuje podstatně méně kousavých akcí mimozemšťanů s Vetřelci.

Ve skutečnosti jsme si opravdu jistí, že je lepší než skutečný film. Proč se nepodíváte na ukázku a neposoudíte sami? Celá věc byla dokončena a zveřejněna v čas, aby mohl být ve Vánočních punčochách, které by mohly dát lepší atmosféru vánoc. TGear.cz Vám k tomu přidá jako bonus titulky. Sledujte dál naše stránky..


Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner