Top Gear US 2 série

Top Gear US 2 série


Mezitím, co skončila 17. řada britského Top Gear, americký Top Gear začal svou druhou.

V první premiérové episodě Adam, Rutledge a Tanner cestují přes zemi náklaďáků, Texas. Cestou plnily kamionové úkoly s úžasnými…. kupéčky. Pokud žijete v USA, mohli jste vidět jejich nehody při přepravě výkalů.

V druhé epizodě, se kluci pokusí zjistit, kdo měl nejlepší první auto a koupí si to samé, co řídili na střední škole a pokud chcete vědět, co je změnilo v době dospívání? Tady je odpověď.. Adam řídil Dodge Aries K, což odstartovalo jeho celoživotní lásku k americkým a průměrným vozům. Tanner řídil sportovní Hondu CRX a Rutledge jezdil ve vzácném, předvídatelně nepředvídatelném VW Rabbit pickup diesel. Producenti pro ně samozřejmě vytvořili úkoly, a za výhru dostávali kohoutí trofeje. Úkoly obsahovaly podivnosti jako ovladatelnost, kvalitu zpracování a nárazový test.

Později, Adam a Tanner odskočí ke snům z mládí, ke Corvette a Ferrari. Adam básní o ZR1 se 638 přeplňovanými koni (475 KW), zatímco Tanner přemítá, co je na Ferrari 458 správně. Závod vše rozhoduje, a aby to bylo férové, kolo na okruhu Top Gear nezajede nikdo jiný, než Stig.

Austin “Chumlee” Russell a Rick Harrison z pořadu Pawn Stars, se posadí s Rutledgem jako hosté, prodiskutují jaké stroje prošli jejich obchodem a jaký je život v Las Vegas.

Ve třetí epizodě, bude vyřčena otázka - jaké je nejdrsnější vozidlo v Americe? Tanner, Rutledge a Adam, se pro odpověď poženou až do hor a vozy, které si každý vybere za svého favorita, podstoupí až nemožně bláznivé testy. Plus, Tanner vezme svůj off-road do bažin v Louisianě, kde se na závodní čáru postaví společně s Airboat (loď poháněná vrtulí). Jako host, nás pobaví komik, Bill Engvall.

Ve čtvrté epizodě zjistíme, jaké je nejlepší 4x4, které si můžete pořídit za 5,000 dolarů (85 000 korun). Abychom to zjistili, vydáme se s Tannerem, Rutledgem a Adamem na epický 400 mílový závod z pouště Mojave, do Las Vegas.

Fandové amerického Top Gear se jistě ptají, zda budou české titulky. Titulky se samozřejmě pokusíme vytvořit. Momentálně nejsou titulky dostupné ani v anglickém jazyce. Nedávno však světlo světa spatřili titulky k druhé epizodě. Počkáme tedy ještě chvíli a uvidíme, zda se anglické titulky v budoucnu neobjeví. V opačném případě se pokusíme titulky přeložit z odposlechu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner