Top Gear Live ve Varšavě

Top Gear Live ve Varšavě

Jste-li opravdovými fanoušky Top Gearu, pak jistě toužíte po tom, zažít někdy jeho atmosféru na vlastní kůži. Nyní jste této možnosti blíž než kdy dříve. Cca 600 kilometrů vás dělí od největší světové moto-show, Top Gear Live! Ta se odehraje 21. září 2013 v polském hlavním městě, Varšavě.

Lístky na tuto velkolepou událost jsou v prodeji od 10tého června na stránkách http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=11757. Při koupi si můžete zvolit ze 3 sektorů:

- Horního sektoru G za 99 zlotých (tedy asi 600CZK)

- Dolního sektoru D za 129 zlotých (tedy asi 800CZK)

- A dalšího dolního sektoru C za 159 zlotých (tedy asi 1000CZK)

 

Co je Top Gear Live?

Na oficiálních stránkách polské verze (http://www.topgearlive.pl) tohoto nezapomenutelného představení se dočtete následující.

Poprvé v historii navštívíme Varšavu a to se zcela novou show, nejen proto, že sebou přivezeme všechny Hlavní účastníky Top Gearu.

Hammonda, Maye, Clarksona a dokonce i Stiga! Se Stigem to však není úplně jednoduché, na oficiálním webu se dozvíte toto.

Nejspíš si myslíte, že Stig prostě létá spolu s Top Gear Live týmem kamkoliv do zámoří, to je však omyl. Stig totiž nevlastní cestovní pas! Informace o tom jak přesně jej dostáváme do Amstrdamu je tajná, máme však povoleno vám nastínit 3 teorie, abyste měli alespoň představu o tom, jak neskutečně těžké je propašovat ho do zahraničí.

1)  Je zmražen na přesně -26° celsia a takto zledovatělý uzavřen do bedny s polystyrenem. Po příjezdu na místo je pak rozmražen v mikrovlnné troubě o velikosti člověka.

2)  Je zkonvertován do digitálního obrazu o vysokém rozlišení a uložen v jednom z laptopů, dokud se naši IT kluci nedostanou na hotel, kde jej skrze Photoshop přivedou zpět do použitelného stavu.

3)  Plave tam, ale jen pokud je tma.

 

Po malé odbočce pokračujeme v tom, co je Top Gear Live –

Přeměnili jsme vaši oblíbenou televizní moto-show na to nejvelkolepější motoristické představení ve vesmíru. Převezmeme všechny nejlepší kousky z pořadu Top Gear a ambiciózně je předvedeme živě v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to půjde skvěle! – Jeremy Clarkson

Tahle show už vymetla ty nejproslulejší světové arény a všude přiměla lidi balancovat na okrajích sedaček.

Top Gear Live vyprodal stadióny již na čtyřech kontinentech a dostával publikum skvělou pyrotechnikou a nezapomenutelnou akcí. Ano, Top Gear Live vyzdvihuje automobilová představení na zcela novou úroveň.

Nezapomenutelní moderátoři televizní show Top Gear, tedy Richard Hammond, Jeremy Clarkson a James May do této výjimečné motoristické události přidávají svůj osobitý humor a předvádějí ty nejdražší a nejabsurdnější světová auta.

Fenomenální Top Gear Live má po světě přes 1.5 miliónu fanoušků

 

Verva street racing

Součástí Polského vystoupení Této moto-show bude i Verva street racing, co za tím hledat, se dočtete níže.

Verva street racing je jednodenní motoristické představení. Toho dne se část silnic v centru Varšavy promění v opravdový závodní okruh. Je to podobné například Goodwoodskému festivalu rychlosti, Bavaria City Racing nebo závodu šampionů.

Myšlenka stojící za tímto projektem je přinést do srdce Polska nevšední motoristickou událost, kombinující představení světových závodních sérií (jako F1, GP2, Porsche Supercup, GT1, a GT3) a motoristické show (včetně kousků na motorkách, driftů, NASCAR a dragů). Při výběru teamů, které se budou Vervy účastnit, se klade důraz na rozmanitost předváděných motoristických sportů.

Každý rok tak do Varšavy zavítají nejlepší týmy světa společně se závodními legendami, motorkovými závodníky a ikonami showbyznysu. Verva street racing je tedy zásadní moto/lifestyle událost, kterou prostě musíte vidět.

Jejím hlavním sponzorem je PKN ORLEN

 

Pravda, sice jste se ani z jednoho výše napsaného popisu onoho velkolepého představení nedozvěděli žádné kloudné informace, ty se však v Top Gearu dozvíte málokdy. Jedna věc je ale jistá. Stejně jako úplně každý díl Top Gearu, bude Top Gear Live rozhodně stát za to! A není právě to tápání v šeru ten pravý napínák, dík kterému si pak teprve užijete onu velkolepou, nepředvídatelnou, velmi pravděpodobně až šílenou show? Já věřím, že je! Uznejte sami, že tuhle událost si žádný fanoušek Top Gearu rozhodně nemůže nechat ujít.

Chcete-li se přidat k české výpravě na polský Top Gear Live, organizované FB skupinou TOP GEAR - Česká Republika, klikněte na následující odkaz: https://www.facebook.com/events/204711336348807/

Informace a fotografie pocházejí z oficiálního webu polské události Top Gear Live, www.topgearlive.pl/en/

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner