Top Gear 18. série

Top Gear 18. série


Je tu konec další série a co jsme se v konečném díle naučili? To, že se kluci nemohou dohodnout o Lamborghini Aventador, že Louis Walsh má překvapivě slušný hudební vkus, že současná elektrická auta jsou jako laserové disky a nakonec to, že zranění vojáci jsou v Rally opravdu inspirující. Věříme, že každý bude přát hodně štěstí k jejich úspěchu a pokud chcete sledovat jak jsou na tom se svojí cestou na Dakar, můžete navštívit webovou stránku Race to Recovery nebo The Project Mobility 4×4.

Doufáme, že jste se u posledního dílu bavili a ostatně i u celé série. Všichni se ubíráme ke spánku, který potrvá několik týdnů, poté již začnou přípravy na 18. sérii. Jistě se všichni ptáte, kdy začne 18 série. Při rozpravě Jeremyho a Louise Walshe v posledním díle, jsme mohli zaslechnout, jak společně upozornili na přibližný začátek.

Dlouhou debatu věnovali pěvecké soutěži X-Faktor, která zanedlouho začíná. Během debaty však nakousli téma překrytí vysílacího času. X-Faktor je v Británii velmi populární a oba se shodli na tom, že by pro pořad Top Gear nebyla velká sledovanost. To je jeden z důvodu, proč se 18 série začne vysílat až po ukončení soutěže. To jak dobří posluchači vědí, je 12. prosince tohoto roku. Můžeme tedy začátek další série očekávat hned po tomto datu?

Ze zkušeností z 16 série můžeme usuzovat, že si pro nás kluci připraví další vánoční speciál a že podniknou další bláznivou cestu. V takovém případě můžeme očekávat první díl na přelomu nového roku.

Pro další informace se vraťte zpět na naše stránky, kde se vám budeme snažit sehnat nejčerstvější informace o natáčení a přesném datu startu, již teď očekávané další série. Na stránkách tgear.cz, se samozřejmě dál budeme věnovat překladu článků z redakce Top Gear a dál vás budeme zásobovat přídělem automobilových testů a vaše názory a komentáře jsou po celou dobu vítané....

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner