Top Gear 17. série

Top Gear 17. série


17. sezóna našeho oblíbeného seriálu Top Gear, je na spadnutí. Všichni se nejspíš ptáme, co můžeme očekávat. Pravděpodobně to bude McLaren MP4-12C, který nejspíš vytvoří nový traťový rekord.

Naši TG boys, byli také minulí týden spatřeni v italském městě Lucca. Všichni tři byli spolu a sebou měli malé, ale hbité hatchbacky Citroen DS3 Racing, Fiat 500C Abarth a Renault Clio RS. Ve videu můžete zhlédnout, jak se řítí po Monacké F1 trati spolu s Bernie Ecclestone, Flavio Briatore a Christian Horner.

Dál se v něm objeví záběry, které nám nabízí další náhled na nadcházející sezónu. Uvidíte Jeremyho a Jamese s elektrickými vozy. A není žádným překvapením, že Jeremy něco spacká. Za to ale vynalezne originální lidský pohon a vyruší vyučuvání na univerzitě krádeží elektřiny.

Samozřejmě vzniká hlavní otázka a to - kdy teda začne ona sedmnáctá série. Podle předběžných a podotýkáme, že neoficiálních informací, by se měla začít vysílat od 12. června a jako obvykle od 20:00 na BBC2. Jedno je ale jisté....natáčení je v plné síle.

Sledujte naše stránky, budeme se snažit přinést bližší informace. Prozatím se podívejte na video, o kterém jsme Vám vyprávěli.Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner