TGear.cz v novém kabátě

TGear.cz v novém kabátě

Zarytí fanoušci jistě vědí, že tgear.cz je s Vámi již více jak rok a více jak rok se snažíme přinášet vše okolo Top Gear i k nám do české republiky.

Z toho vyplývá, že za tu dobu co jsme s Vámi, jsme nashromáždili mnoho článků. Spousta článků je tak v pozadí a málokdo se k nim dostane. Z toho důvodu přichází nový kabát, kde na hlavní stránce budou vyobrazeny nejhlavnější informace, jako jsou nejnovější články, informace o překladech, nejčtenější články měsíce, náhodné články, poslední články od Jeremyho, Richarda a Jamese, poslední přidané komentáře, archív všech článků a štítků.

Prostředí stránek je nedotčené a stále stejně přehledné, jako doposud. Pro ty, kteří chtějí stejný výpis novinek jako byl předtím, je  připravena samostatná kategorie novinky, která v minulosti sloužila jen jako malý archív novinek.  Stejně na tom je kategorie galerie, kde se nachází jen videa a fotogalerie.

Hlavní změny stránek

1)      Odstranili jsme veškeré odkazy na warez. Vše co bylo k sehnání na těchto stránkách, je stále k sehnání na stejném serveru „ulozto.cz“. Stačí jen využít vyhledávač a pak si vybrat co vlastně hledáte.

2)      Proběhlo spojení s fórem, kde se překladu a tvorbě českých titulků věnovali od 13.série.  Nebudou tak titulky pokaždé jiné, ale již jednotné. Z tohoto spojení jsme velmi nadšeni, protože tím sjednocujeme Top Gear v ČR na jedno místo.

Věříme, že nás čeká ještě spousta společných dní, a že Vám nadále budeme moci přinášet to nejaktuálnější ze světa Top Gear.

Jako dodatečné info pro všechny návštěvníky, bychom chtěli zmínit, že se Top Gearu věnujeme ze své vlastní vůle, nedostáváme za to zaplaceno a děláme to ve svém volném čase. Z toho důvodu Vás prosíme o ukončení komentářů typu - tento překlad stojí za nic a tento překlad je Google translátor. Prosíme Vás o uvědomění toho, že nejsme zisková organizace a že vše děláme pro zábavu. Pokud s tím nejste spokojeni, není problém se zajímat jen o oficiální stránky Top Gear, nebo přijít s nabídkou pomoci a snažit své názory převést v činy a ukázat jak má podle Vás správný překlad vypadat. Vždy hledáme dobrovolníky, kteří chtějí vypomoci, a kteří mají zájem o Top Gear.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný zbytek víkendu.

 

 

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner