TGear.cz je zpět! Oficiálně

TGear.cz je zpět! Oficiálně

Top Gear je zpět

Po včerejších titulcích bychom Vám rádi oficiálně oznámili návrat webu TGear.cz na scénu českého internetu.

Co Vás bude v nejbližších dnech a týdnech čekat, na co se můžete těšit a další zajímavé informace o budoucnosti webu najdete právě zde.

Titulky

Jedním z největších taháků webu jsou titulky. Dnes Vám můžeme slíbit, že na příští díl titulky budou ještě dříve, než na tento. Co se týče dalších sérií, titulky s největší pravděpodobností budeme překládat dále, nicméně to je ještě daleko.

Články

Články budou na webu přibývat pravidelně. Nejen aktuality ze světa nových aut, ale i sloupky všech tří hvězd Top Geru, se zde na webu v přeložené verzi objeví. Stálým zdrojem článků zůstane oficiální web Top Gearu.

Reklama

Ano, reklama na webu bude. Jistě jste si již všimli dvou reklamních jednotek na úvodní stránce. Web stojí nejenom peníze na provoz, ale také značné úsilí vynaložené při překladech i při provozu. I proto se na nás prosím nezlobte, že se zde kromě toho objeví i nějaký reklamní článek. Nebojte, nestane se z tohoto webu centrum reklamy celého internetu.

Top Gear online

Ne, toto zde nenajdete. Od těchto aktivit se distancujeme, přímo na webu nechceme mít nelegální obsah. Těšit se tak můžete pouze na titulky a aktuality.

Možnost zapojit se

Pokud máte zájem se zapojit do rozvoje webu tgear.cz, budeme jen rádi, ať už půjde o překlady článků, pomoc s titulky či cokoliv jiného. Kontaktovat nás můžete buďto přes komentáře nebo přes emaily uvedené v kontaktech.

Další výhledy do budoucnosti

A co dalšího ještě chystáme do budoucna? Rádi bychom uspořádali i nějakou soutěž pro pravidelné čtenáře s možností vyhrát zajímavé ceny, nicméně toto máme zatím jen v naších myslích, takže uvidíme, co se z toho vyklube.

Představení

Zatím jsme tedy na webu dva, kteří budou příspěvky psát – pinkys a vojtam.

A tímto bychom Vás tedy rádi přivítali na obnovených stránkách. Věříme, že se zde budete rádi vracet.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner