Top Gear Live 2011 ve zkratce + velká fotogalerie

Top Gear Live 2011 ve zkratce + velká fotogalerie


Pokud jste již někdy byli na Top Gear Live, budete zřejmě vědět, jak to tam chodí. Jeremy, Richard a James pobíhají a jezdí po jevišti se skupinou skvělých aut, a poté nastane motorshow ve vedlejší hale, je to tak?

Ale tento rok je to jen půlka příběhu. Pokud jste pečlivě sledovali průběh na TG.com, tak jistě víte, že jsme si postavili náš vlastní, vnitřní, závodní okruh za pomoci firmy Lotus Motorsport, která stojí i za Top Gear tratí v Dunsfoldu. Stejně jako Clarkson, Hammond a May, jsme tedy měli přístup na 70 minut závodění, extravagantně podaných v roli starého TG kumpána Tiffa Needela.

Při pátečním otevírání byla přítomna, na vlastní oči, hvězda v autě za rozumnou cenu, Olympionická legenda Mark Cavendish a televizní moderátor Ben Sheperd. Královna Nurburgringu Sabine Schmitzová a Stig ve velké rychlosti. Dále jsme viděli novou generaci jezdců F1 Freddieho Hunta, Alexe Brundela a Sama Brabhama závodící v motokárách a samozřejmě také Lewisova bratra, Nica Hamiltona.

Vyzdvihnutím programu byla oheň plivající, rallye auta skupiny B, jezdící v protisměru hodinových ručiček po nové vnitřní trati. Představte si obří autodráhu s výjimkou toho, že auta nemůžete vrátit zpět na trať, když vylétnou.

Mezitím co si to chlapi užívali v aréně, já jsem se rozhodl udělat alespoň jeden sport z nadcházející Olympiády. A zahajovací ceremoniál? Freestylové skákání na motorkách, oheň vrhající rally auta a Aston dělající „koblížky“. Pokud to čteš Borisi, tak bar byl přítomen...

A co dál? Vynalezli jsme „car curling“ (mnohem lepší než originál), a novou verzi překážek zahrnující atletický skok přes zrychlující Lamborghini. Jak říká Jeremy: „Buď se podíváte na zrození skvělého nového sportu, nebo alespoň budete svědky toho, jak byl muž přejet Lambem. Ať tak či onak, bude to nezapomenutelný zážitek!“.

Dalším zpestřením byl průvod nádherných superaut a rutinní představení, nové, bezvadné tříkolky od Morganu. Sledování Jeremyho jak se souká dovnitř, bylo, jak Hammond podotkl, „jako sledovat gorilu nucenou vlézt do kanoe“.

Inu, jak říkaly obrovské plakáty visící po londýnském West Endu „ABSOLUTNÍ TRIUMF!“.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner