Tanner skončil na prvním místě v rallycrossu

Tanner skončil na prvním místě v rallycrossu

Tanner Ford Fiesta
Ve chvíli, kdy James May v loňském roce zlomil rychlostní rekord v nově vyrobeném Bugatti Supersport, jasně tím zvýšil soutěživost i u našich kolegů moderátorů z Top Gear US.

Například Tanner, strávil víkend ve speciálním Fordu Fiesta, létáním 70 stop do výšky, aby si tím zajistil první místo při druhém kole v sérii globálního rallycrossu ve Washingtonu. Jo a jen tak mimochodem, vykloubil si u toho rameno.

Sám k tomu řekl, že cítil, jak mu někdy v druhém kole vyskočilo rameno, ale že prý lidé od EMT dělali skvělou práci a celého ho zafixovali tak, že se stěží mohl pohnout. Za žádnou cenu prý nechtěl skončit, v závodě je podle jeho slov spousta adrenalinu a po skončení, se vyjádřil jen slovy „Wow, to je závod“. Zahajovací skok byl také na něm, řekl, „že když zde není Ken (Block) má šanci skočit jako první“ a že si to užil.

Pokud máte zájem o další kola, udělejte si 17 až 18 června výlet do Pikes Peak ve Fountain v Coloradu.

Tanner a zbytek amerického Top Gear týmu, se vrátí na obrazovky v průběhu tohoto roku. Všechny podrobnosti vám přineseme u nás na tgear.cz, jen jak je sami dostaneme, teď už se ale podívejte na video, kde máte šanci nahlédnout co takový rallycross obnáší a v čem Tanner exceluje…Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner