Suzuki Swift v akci 6+6+6 v Canocaru

Suzuki Swift v akci 6+6+6 v Canocaru

Neznáme snad žádného výrobce dnešních vozů, který by ve své nabídce neměl kompaktní vůz menších rozměrů pro městkou zástavbu. Svou cílovou skupinu tyto vozy nacházejí především u žen a mladých párů, které mají potřebuju rychlého na parkování nenáročného přesunu po městě s důrazem na ekonomiku provozu. Mezi zástupce těchto vozů patří bezesporu také nové Suzuki Swift. V dnešní článku si jej důkladně představíme a připoměneme skvělou akci brněnského Canocaru 6+6+6. Swift tak těžko pořídíte výhodněji než nyní.

Nový Swift nabízí  ve standardu vyšší výbavu

Poslední verze Suzuki Swift se prodává již od roku 2010. V roce 2013 však prošel drobnou modernizací a současné verze jsou nabízeny s vynikajícím poměrem ceny k výbavě.
V základním provedení získáte klimatizaci, sedm airbagů, patnáctipalcová kola, stabilizační systém a mnoho dalšího.

Nový Swift dostal do vínku také špičkové motory. Zvláště benzínový 1.2 VVT s velmi nízkou spotřebou a solidní dynamikou bude patřit jistě mezi preferované. Volit můžete mezi klasickým pohonem předních kol nebo čtyřkolkou. Milovníky ostré jízdy  zaujme také verze SPORT.

Osvědčený design z Japonska

Na vzhledu nového vozu  se toho moc neměnilo, poukazuje to na fakt, že původní verze Swiftu byla designově velmi povedená. Lehký facelift z roku 2013 přinesl také povedený  prvek ve formě LED pásků pro denní svícení.

Interiér a kufr vozu

Mezi jedinou slabinu, kterou by jsme Swiftu vytkli, je velikost zavazadlového prostoru.
Se svými 211 litry je to mezi pětidveřovými malými hatchbacky nejmenší hodnota. Místa  pro řidiče i spolujezdce je dostatek a pocitem stísněnosti trpět nebudete. Volant je velmi povedený stejně jako přístrojová deska.

Canocar nabízí akci Swift 6+6+6

Pokud se vám nový Suzuki Swift zalíbil a přemýšlíte o jeho koupi, Canocar Brno jej nabízí ve skvělé akci 6+6+6 od 3.996 Kč měsíčně. Vůz získáte se šestiletou zárukou a pojištěním a splátky budou rozloženy do šesti let. Hodit se bude také sada zimních pneumatik, kterou získáte k vozidlu zdarma. Více o akci naleznete na webu zde.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner