Sportovní skútr motorku nenahradí… Skutečně?

Sportovní skútr motorku nenahradí… Skutečně?

Představujete si, že brázdíte silnice s větrem ve vlasech, ale z určitého důvodu nechcete jezdit na klasickém motocyklu? Řešení je snadné – pořiďte si sportovně laděný skútr. Do obsahu 125 ccm ho můžete řídit s řidičským oprávněním pro skupinu B. Jedinou podmínkou je automatická převodovka, což většina modelů dané kategorie splňuje. Ale bude vám stát investice do skútru za to? S vhodně zvoleným strojem zažijete spoustu vzrušení!

Proč skútrů na českých silnicích přibývá?

Vrtá vám hlavou, proč byste si měli pořídit skútr? Důvodů je víc než dost a k těm hlavním patří nízká pořizovací cena, jednoduchá údržba a spotřeba kolem 3 litrů na sto kilometrů. Městské skútry jsou velmi mrštné, snadno se ovládají a téměř ihned si na ně zvykne i ten, kdo ještě nikdy v sedle jednostopého motorového vozidla neseděl.

Oblíbený městský skútr Kentoya FEVER 125 4T

Oblíbený městský skútr Kentoya FEVER 125 4T

Že tato tvrzení nejsou daleko od pravdy, potvrzuje průběžně se rozšiřující základna skútristů. Od roku 2013, kdy nabyla účinnosti silniční novela, je na cestách mnohem více silnějších skútrů s obsahem 125 ccm. Cestování na skútru je v hustém městském provozu rychlejší a méně stresující než automobilem. Mimo to odpadají problémy s parkováním, protože skútr nevyžaduje příliš prostoru.

Sportovní skútry nabízí svižné svezení

Sportovní skútry sice nejsou tak výkonné jako motocykly, ale jízda je přesto velmi dynamická. Za pozornost stojí značka Kentoya, v jejíž nabídce nechybí model určený pro milovníky rychlejšího tempa. Skútr Viron 125 4T SPORT je vylepšenou verzí městského skútru Viron a liší se od něj agresivnějším vzhledem (vděčí za něj chybějící kapotáži), lepší ovladatelností, ergonomickými řídítky a vyšším výkonem.

Sportovní skútr Kentoya VIRON 125 4T SPORT

Sportovní skútr Kentoya VIRON 125 4T SPORT

 

Skútr od Kentoyi můžete mít také na splátky s nulovou akontací a bez navýšení. Všechny skútry i náhradní díly pro ně jsou dostupné skladem a na motor dostanete prodlouženou záruku na 3 roky. Bližší informace najdete na www.kentoya.cz.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner