Splňte si své sny s Ferrari nebo Maserati

Splňte si své sny s Ferrari nebo Maserati

Ferrari a Maserati určitě patří pro většinu z nás ke značkám snů. Jejich modely jsou špičkou ve svých třídách a neznám snad nikoho, kdo by si nepřál svézt se v podobném voze. Překvapivě to ale není nesplnitelné přání. Autopůjčovna OneTwoGo Praha nabízí k zapůjčení hned dva plnokrevníky z těchto italských stájí - Ferrari California F1 a Maserati Quattroporte. Pojďme si nyní říci něco málo o každém z těchto dvou fenomenálních vozů.

S Ferrari California stovka za 4 sekundy

Californii není potřeba dlouze představovat.  Jedná se o kabriolet s kovovou skládací střechou s téměř pěti sty koňmi (463 koní a 388 kW) a zrychlením z nuly na stovku za úžasné čtyři sekundy. Rychlost a výkon ale nejsou jediné důvody, proč si jej zamilujete.  Ferarri na vás zaútočí také svou obratností a pohodlností. Ano, slyšíte správně! California má být autem pro každý den a podle oficiálních průzkumů Ferrari tomu tak opravdu je. S Californií najel její majitel hned o třetinu více kilometrů než s ostatními modely této značky!

Ferrari California

Ferrari California

Zatáčky i nerovnosti na okresce jí nedělají problémy

Dokonalost podvozku tohoto modelu nejlépe poznáte při projížďce po okresce.  Perfektně sladěné řízení vás precizně provede zatáčkami a auto vás poslechne "na slovo".  Pokud si myslíte, že sportovní podvozek není pohodlný, jste velmi daleko od pravdy. Na potlučených tuzemských okreskách budete opravdu velmi mile překvapeni.

Maserati Quattroporte GT S není pro nudné kravaťáky

Při prvním pohledu na Maserati Quattroporte GT S vás jistě napadnou takové přívlastky jako luxusní nebo reprezentativní, ale co takhle sportovní?  S tímhle vozem se vám bude chtít vše, jen ne sedět na zadním sedadle a nechat se vézt. Při sešlápnutí pedálu probudíte neskutečných 440 koní a pak se začnou dít věci. Rozhodně si nemyslete, že jeho "sportovnost" začíná a končí na vysoké rychlosti na německé dálnici. Auto s Neptunovým trojzubcem ve znaku se totiž nikde necítí lépe než v ostrých zatáčkách. Toto byste od něj určitě nečekali!

Maserati Quattroporte GTS

Maserati Quattroporte GTS

Dravý projev, luxusní interiér

V interiéru najdete samozřejmě vše, co od limuzíny čekáte. Luxusní kůže a karbon se vám budou líbit, jen počítejte s menším prostorem na zadních sedadlech.  Myslím, že tento problém vás bude ale trápit nejméně.

Tak co to bude, sexy California nebo dravé Quattroporte GT S?

Nemusíte mít několik milionů na účtu, abyste mohli vyzkoušet, jak jsou oba vozy skvělé. Podmínky jejich zapůjčení jsou v půjčovně OneTwoGo více než příznivé. Čekejte dokonalý servis a perfektní stav zapůjčených vozidel. Skvělým bonusem je také přistavení a odvoz vozidla ZDARMA. Pokud si na řízení sami netroufáte, je možné si s vozem pronajmout také řidiče.  Tak na co ještě čekáte, do toho!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner