Slavná scénka z Top Gearu s tříkolkou Reliant byl podvod

Slavná scénka z Top Gearu s tříkolkou Reliant byl podvod

Jednou z nejslavnějších scén z Top Gearu je ta, kdy Jeremy Clarkson jezdí s tříkolkou Reliant Robin po Sheffieldu a toto malé vozítko se při každé příležitosti v zatáčkách převrátí. Právě to se stalo legendární. Ale co se nestalo? Právě Jeremy Clarkson nyní přiznal, že kdyby do těchto scén nezasáhl štáb, byly by úplně jiné.

Reliant Robin se objevil v Top Gearu v roce 2010 v první epizodě 15. série. V posledním vydání listu The Sunday Times ovšem Jeremy ve svém sloupku vyšel s pravdou ven. Přesně napsal:

„Normální Reliant Robin by se nepřevrátil, pokud by ho neřídil opilý ragbyový tým. Nebo by nefoukal vítr. Ale v překotné snaze pobavit jsem požádal štáb, ať si pohraje s diferenciálem takovým způsobem, aby se ta ubohá malá věc převrátila pokaždé, když jsem otočil volantem“.

Možná si Clarkson ani neuvědomil, co napsal, protože takhle se všem jejich fanouškům nabízí otázka, zda známá moderátorská trojice takto nepostupovali ve více dílech…. O tom můžeme asi jenom spekulovat.

Clarkson, May a Hammond nyní připravují nový motoristický pořad pro Amazon Prime. Ani BBC nijak nezahálí a nový Top Gear, který se má začít vysílat v květnu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner