Skvěle vybavený pneuservis v Praze – to je AUTOPLUS Praha

Skvěle vybavený pneuservis v Praze – to je AUTOPLUS Praha

Pneumatiky jsou důležitou součástí automobilu a starají se o naše bezpečí. Rozhodně se neoplatí služby pneuservisu opomíjet. Řada lidí si ve snaze ušetřit mění pneumatiky sama. Avšak pouze profesionální výměna zajistí, aby mělo naše auto ty správné jízdní vlastnosti a bylo bezpečné i po výměně pneumatik. Pokud máme navíc luxusní vůz, jakým je například BMW, zaslouží si náš automobil tu nejlepší péči, i pokud jde o pneuservis.

Služby pneuservisu se hodí i vícekrát v roce

Ti zodpovědní zavítají do pneuservisu dvakrát v roce – před 1. listopadem, kdy přezouváme na zimní pneumatiky, a před 1. dubnem, kdy naopak měníme zimní gumy za letní. Pneuservis se však hodí i jindy během roku. Dobré je zastavit se v něm před STK na prohlídku pneumatik i celého automobilu, a současně si u něj nechat STK kontrolu vyřídit na klíč. Rovněž v případě, že má náš automobil nestandardní jízdní vlastnosti, třeba nám takzvaně táhne volant na stranu, je první pomocí právě pneuservis. AUTOPLUS je pneuservis v Praze 4, který poskytuje služby pneuservisu i autoservisu se specializací na vozidla značky BMW.

Dobrý pneuservis Praha

V pneuservisu se specializují na montáže a opravy pneumatik pro osobní vozidla. Nabízí rovněž servis pneumatik nákladních vozidel. Vymění vám pneumatiky i celá kola. Součástí výměny je profesionální vyvážení kol s využitím nejmodernějších technologií. Firma má k dispozici speciální diagnostické zařízení schopné odhalit potíže s vibrací kol či s bočním tahem vozidla.

Firma AUTOPLUS Praha, to je i „pneu hotel“ pro kola

Při sezónní výměně pneumatik si nemusíte svá kola odvážet a svépomocí uskladňovat. Firma vám je uskladní v pneuservisu tím nejoptimálnějším způsobem. Pak se stačí do servisu pouze dostavit na opětovnou výměnu pneuNezapomeňte si na výměnu svých pneu včas rezervovat pro vás ten nejvhodnější termín.

Služby AUTOPLUS Praha

Společnost nenabízí pouze služby pneuservisu s nadstandardní laserovou geometrií. Nabídne vám i kompletní autoservis s tím, že jelikož se firma specializuje na BMW vozidla, jste i s těmito luxusními vozy v autoservisu v těch nejlepších rukou. AUTOPLUS řeší též autoelektriku, autoskla, nabízí diagnostiku aut, vyřeší na klíč STK i emise a poskytuje odtahové služby. Firemním klientům poskytuje taktéž jako službu kompletní správu vozového parku.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner