Skvělá adrenalinová jízda

Skvělá adrenalinová jízda

Řízení se snadno stane vášní. Užívat si skvělý pocit z jízdy může každý z nás. Jistě rádi testujete také nové jízdní vlastnosti vozů různých značek. Adrenalinovou jízdu můžete zažít kdekoli, ale ne vždy se jedná o bezpečnou záležitost. Jestliže chcete zažít skutečně originální a netradiční jízdu, vyzkoušejte si jízdu ve Ferrari – jedničce mezi sportovními vozy. Ferrari je slavná automobilová značka a jedno Ferrari do garáže by si přál každý milovník rychlých a sportovních vozů. Toto přání se však splní jen malému procentu řidičů a tak raději využijte speciální možnosti a vyzkoušejte si jízdu ve Ferrari na dálnici nebo na speciálním okruhu. Vyzkoušet si můžete nejnovější modely vozů Ferrari.

Ferrari

Ferrari

Láká vás spíše adrenalin v terénu? V tom případě musíte vyzkoušet naprostý hit, kterým je jízda Hummerem. Hummer je legendární terénní auto, které stále budí respekt. Vyzkoušejte si mimořádné jízdní vlastnosti této legendy mezi terénními vozy a projeďte se v těch nejtěžších terénech. Bude to zážitek, na který jen tak nezapomenete. Pro řízení Hummeru H2 vám stačí klasický řidičský průkaz sk. B. Délka celého zážitku je třicet minut, které si parádně užijete. Neváhejte a naplánujte si svou jízdu Hummerem ještě dnes. Bude to zážitek, na který budete ještě dlouhou dobu vzpomínat. Všichni vaši přátele vám budou závidět. Jízda ve Ferrari nebo jízda Hummerem se také skvěle hodí jako dárek.

Jízda v Hummeru

Jízda v Hummeru

 

Konkrétní zážitkové nabídky naleznete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Zážitky pro vás připravila společnost Allegria, která se specializuje na prodej nejrůznějších zážitků, které vás nadchnou. Vyzkoušet si můžete netradiční aktivity i sporty. Vše je již předem naplánované, vy si jen zakoupíte poukaz a naplánujete si svůj termín. Neváhejte a vyberte si svůj adrenalinový zážitek ještě dnes. V této sekci kromě jízdy Hummerem a jízdy ve Ferrari naleznete také možnost projížďky v dalších skvělých vozech.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner